Komandas misija “Refresh”

Komandas misija “Refresh” ir aktīvs komandas treniņš ar piedzīvojumiem un šķēršļu pārvarēšanu, spēles elementiem un priekpilniem pārsteigumiem mežā.

(0 atsauksme)

Komandas misija “Refresh” ir aktīvs komandas treniņš ar piedzīvojumiem un šķēršļu pārvarēšanu, spēles elementiem un priekpilniem pārsteigumiem mežā.

Ja Tava komanda vēlas izkustēties fiziski, nodarbināt prātu ar neikdienišķiem uzdevumiem un izsmieties, tad programma “Refresh” būs tieši tas, kas nepieciešams!

Komandas piedzīvojums sāksies nedēļu pirms kopīgās komandas tikšanās, kad katrs saņems patīkamu uzdevumu, kas jāpaveic līdz kopīgam piedzīvojumam.

Pasākuma dienā ikvienam būs iespēja izbaudīt brīvdienu no jebkādām tehnoloģijām un ļauties  8 vai 24h piedzīvojumam dabā (atkarīgs no izvēlētās programmas veida – ar nakšņošanu vai bez).

Komandas misijas laikā būs uzdevumi, kas saistīti ar orientēšanos, veiklību, būvniecību, atjautību, stratēģisko domāšanu un spēju domāt “ārpus kastes”, lai atrastu piemērotāko risinājumu. Tas nozīmē, ka katrs komandas pārstāvis varēs atrast sev piemērotāko uzdevumu, kura laikā parādīt savas unikālās prasmes. Treniņš tiek veidots, lai tas būtu izpildāms un priekpilns jebkurā vecumā, kā arī fiziskā sagatavotība noteikti nebūs izšķirošais rādītājs misijas izpildīšanai.

Atļauj savai komandai izbaudīt priekpilnu izkustēšanos dabā, pildot neikdienišķus uzdevumus! Smieklus garantējam.

*Investīciju apjoms atkarīgs no programmas ilguma un dalībnieku skaita. Lai saņemtu piedāvājumu tieši savai komandai, raksti: elina@traininglab.lv , norādot komandas lielumu un to, vai vēlēsieties vienas dienas piedzīvojumu, vai papildus gribat izbaudīt arī nakts burvību mežā.

 

Meistarklases Saturs

Ilgums: 1 day
Saturs ir tukšs

Atsauksmes

Average Rating

0
0 Vērtējums

Detailed Rating

5 !
0
4 !
0
3 !
0
2 !
0
1 !
0

    Komentē

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *