Tu gribi izvēlēties klientus, kuri Tev patīk, nevis ņemt visus, kuri maksā? Vēlies naudu, lai vari sasniegt savus personīgos un profesionālos mērķus? Iespējams, Tev ir apnicis prokrastinēt dzīvi, kuru vēlies, jo nepietiek finanses un vārds “pārdošana” Tev uzdzen šermuļus?

Treniņš “Mērķtiecīga pārdošana!” ir par to kā pārdot viegli. Treniņā apgūsi pieeju, lai mērķtiecīgi attīstītu attiecības ar klientiem un paceltu pārdošanas rezultātu. Tev būs iespēja izvērtēt, kas ir tavs pelnošākais produkts, nodefinēt klienta ieguvumus, saprast kā tieši Tu vēlies pārdot un kur meklēt Tev nepieciešamos klientus.

Kam šis kurss noderēs: tiem, kuri vēlas reālas izmaiņas savā pārdošanas rezultātā. Tiem, kuriem jau ir savs bizness – pašnodarbinātais, mikro, SIA.

Par ko vēl būs treniņā: Kur un kā uzrunāt klientus? Kā pārdot savu pakalpojumu, produktu sev pieņemamā formā? Kādas pārdošanas tehnikas un taktikas izmantot dažādās situācijās. Kā pacelt cenu? Kādas sistēmas palīdz sakārtot biznesu, laiku, klientu datu bāzi. Soļi, lai iekāptu nākamajā līmenī – domāšana, attieksme, klienti. Ieradumi, kas palīdz sasniegt rezultātu. Jautājumi, kas palīdz saprast klienta vajadzību. Kā neapstāties pie “Nē”?

Garantēju, ka investīcijas atpelnīsi prakses periodā, ja vien pildīsi uzdevumus.

 

Kursā iegūsi:

 Mieru, jo varēsi ietekmēt savu atalgojumu;
  Skaidru galvu, jo nebiedēsi sevi ar pārdošanu, kas nav Tev piemērota;
  Pārliecību par sevi un savu produktu;
 Brīvību atļauties sev to, ko vēlies, jo pratīsi nopelnīt. Excel tabulu, kas palīdzēs sekot līdzi saviem mērķiem; Drošības sajūtu uzrunājot jaunos klientus; Pārliecību paprasīt adekvātu cenu par savu pakalpojumu vai produktu; Prasmi komunicēt, kas noderēs jebkurā dzīves sfērā.

Meistarklases Saturs

Ilgums: 10 weeks
Saturs ir tukšs

TRENERIS

Elīna Pelčere
Training Lab līdzdibinātāja un izaugsmes trenere komandas izaugsmes, pārdošanas jomās, kā arī biznesa un personīgās izaugsmes koučs, kā arī maņu treniņu vadītāja. “Sales addict” un koučs pēc savas pārliecības un dzīvesveida, kas ik gadu kāpina personīgo pārdošanas rezultātu 40-60% robežās. 2017. pieņēma izaicinājumu kāpināt arī uzņēmuma Training Lab apgrozījumu 2x, kas arī izdevās, ierindojot Training Lab TOP 3 Latvijā.

Atsauksmes

Average Rating

0
0 Vērtējums

Detailed Rating

5 !
0
4 !
0
3 !
0
2 !
0
1 !
0

    Komentē

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *