“Mierpilna komanda ledusaukstā ūdenī” ir treniņš, kas sniedz iespēju kopā ar komandu izbaudīt jaunu pieredzi izbaudos ledusaukstu ūdeni, kā arī atslābināt prātu un ķermeni no ikdienas stresa. Šis treniņš apvieno jaunākās tehnoloģijas un reālu rīcību, kas kopā veido neaizmirstamu pieredzi!

Lai mēs spētu strādāt produktīvi un ar pilnu enerģiju, ir svarīgi, ka esam atraduši savu metožu komplektu, kas mūs uzlādē. Šajā treniņā būs iespēja izbaudīt dažādas pieredzes un notestēt metodes, lai saprastu, kura vislabāk iedarbojas uz katru komandas pārstāvi, kā arī saņemt godīgu atgriezenisko saiti izmērot savu darbību ietekmi uz ķermeni un prātu. Kopā ar Brigitu Mironovu notestēsi dažādas elpošanas tehnikas, MUSE ierīci, kas parādīs tavu spēju pārvaldīt stresu, kā arī izmēģināsi iemērkšanos ledus aukstā ūdenī, to izbaudot. Vasara ir labs laiks, lai atjaunotu savas enerģijas rezerves!

Ļauj savai komandai apgūt instrumentus, kas uzturēs možu garu un ķermeni tālākajam darba cēlienam. Tu un tava komanda esat pelnījuši atpūtu.

Iedomājies, kādi panākumi jūs gaida nākotnē, ja katrs komandas pārstāvis pratīs parūpēties par savu enerģijas uzlādi, stresa mazināšanu un produktivitāti ikdienā?! Tā ir patiešām vērtīga investīcija savos darbiniekos, viņu labsajūtā un dzīves kvalitātes uzlabošanā. Šīs prakses pietiek mācīties vienu reizi, tālākais jau ir atkārtojumu skaits ikdienā. Visbiežāk komandas paliek pie jaunajiem ieradumiem, kad sajūt pozitīvo iedarbību uz prātu un ķermeni, kā arī ierauga reālas izmaiņas veicot mērījumus ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nolasa mūsu ķermeņa rādītāju transformāciju procesa gaitā.

Esi savā vislabākajā kondīcijā kopā ar komandu!

 Lai iegūtu piedāvājumu tieši savam uzņēmumam, raksti: elina@traininglab.lv

Sīkāk par programmu lasi zemāk!

 

 

Meistarklases Saturs

Saturs: 1 video Ilgums: 1 day

TRENERIS

Brigita Mironova
  Training Lab izaugsmes trenere pārdošanas, komandas izaugsmes, stresa pārvaldīšanas un aukstumpelžu jomās ar vairāk, kā 20 gadu pieredzi pārdošanā.

  Atsauksmes

  Average Rating

  0
  0 Vērtējums

  Detailed Rating

  5 !
  0
  4 !
  0
  3 !
  0
  2 !
  0
  1 !
  0

   Komentē

   Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *