Ja vēlies kā vadītājs, kopā ar savu komandu nonākt nākamajā līmenī un sasniegt jaunus rezultātus, komandas sinerģiju, tad šis kurss ir domāts Tev! Vadītājam ir nepieciešama sistēma, kas palīdz saprast darbinieka motivāciju, nolūkus un uzvedības cēloņus. Metaprogrammas ir zināšanas, kas palīdzēs veidot efektīvāku darbinieku atlasi, palīdz jau sākumā izprast , kādā veidā cilvēks spēs labāk strādāt un demostrēt labāko snieguma savā darba vietā.

Katra komanda atrodas nepārtrauktā pārmaiņu procesā, un mūsdienās pārmaiņas kļūst aizvien straujākas. Tu iepazīsies ar šiem pārmaiņu posmiem, un noteiksi, kurā no tiem atrodas tava komanda.  Kādas vadītāja darbības un instrumentus konkrētajā posmā  ir svarīgi pielietot. Apgūsim un trenēsim soļus, kā veidot procesus komandā  caur uzņēmuma un darbinieku vērtībām, kā transformēt darbinieku uzskatus, lai tie dotu lielāku labumu komandai, un cilvēki kļūtu apmierinātāki un rezultatīvāki. Tāpat komandā strādājot neizbēgami parādās emocijas. Kas ir tas, kas veido emocijas? kur tās rodas? Kā mūsu instinkti ietekmē mūsu rīcību? Ko tieši darīt, lai lēmumi nebūtu uz emocijām balstīti.

Lai nodotu ziņu kvalitatīvi, ir jāizzin, kas veido efektīvas sapulces.  Kāda veida sapulces ikdienā vadītājam jāvada, ko tās dod komandai un kā panākt, lai sapulce būtu vērtība komandai? Kursa laikā apgūsim sapulces struktūru, un to, kā panākt, lai īsākā laikā sapulcēs tiek sasniegts augstāks rezultāts. Būs instrumenti, kā panākt, lai darbinieki iesaistās sapulces vērtības celšanā, nāk sagatavojušies un sapulcēs demonstrē iniciatīvu.

Tātad, ko Tu iegūsi:

 • Treniņa laikā Tu apgūsi motivējoša un rezultatīva mērķa sastādīšanas principus sev un komandai, lai Tava komanda neapstājas pie pirmā panākuma.
 • Treniņā iegūsi idejas, kā vadīt darbā atlases intervijas.
 • Izveidosi konfliktu risināšanas plānu.
 • Apgūsi efektīvu komunikācijas veidu konfliktu risināšanas brīdī.
 • Veiksi savas komandas auditu un uzzināsi kā labāk veidot saskarsmi, dot uzdevumus, motivēt katru no komandas dalībniekiem.
 • Izstrādāsi sapulces struktūru, un gūsi idejas kā panākt, lai īsākā laikā sapulcēs tiek sasniegts augstāks rezultāts

Ja vēlies uzdot kādu jautājumu vai pieteikt dalību, raksti ivars@traininglab.lv

tuvākie datumi 8-9 oktobris 2020

Uzzini vairak

Meistarklases Saturs

Ilgums: 2 days
Saturs ir tukšs

TRENERIS

Vilnis Brēmanis
  Apmācību programmas tiek vadītas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, kā arī Ukrainā. Klientu vidū ir Cido grupa, NP Food, Antalis, Neste Oil, Statoil, TNT, Tele2, Kolonna Serviss, Datakom, ZZ Dats, Rietumu banka, Latvenergo, Sadales tīkli, Latvijas Finieris, Boehringer, Philips Latvija, If Latvija, Eco Baltija, Virši-A, Intrac, Philips, Venden, Stora Enso, Servier, Fazer, Dinex, Sanitex, Ziedu ekspresis, Jungent u.c.

  Atsauksmes

  Average Rating

  0
  0 Vērtējums

  Detailed Rating

  5 !
  0
  4 !
  0
  3 !
  0
  2 !
  0
  1 !
  0

   Komentē

   Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *