“Vadītājs Darītājs” ir treniņš, kas paredzēts jaunajiem un topošajiem vadītājiem. Šis treniņš ir noteikti Tev, ja vēlies attīstīt vadītāja autoritāti, principus, izveidot stingru vadības pamatu un veikt visas vadītāja funkcijas, lai kopā ar komandu sasniegtu rezultātu. Lai, kā vadītājs, Tu spētu  strādāt produktīvi un ar pilnu enerģiju, samazināt “ugunsgrēkus” un vakarā laicīgi varētu doties mājās apmierināts ar paveikto, ir svarīgi atrast savu vadītāja instrumentu un metožu komplektu, kā produktīvi vadīt savu komandu. Šajā treniņā Tu uzzināsi par vadītāja domāšanu un Tev būs iespēja pārprogrammēt savu “ mindsetu”. Tāpat kopā ar Vilni Brēmani praktiski sastādīsi vērtīgo aktivitāšu plānu , kas Tev ļaus ietaupīt vismaz 4-8 darba stundas nedēļā, apgūsi korektas uzdevumu nodošanas un darbu deleģēšanas matricas, kas ļaus Tev vairāk fokusēties uz pašu svarīgāko.  Iedomājies, kādus rezultātus varētu sasniegt Tava komanda, ja zināsi motivācijas knifus un varēsi dažādās situācijās pielietot dažādus atgriezeniskās saites veidus. Starp citu, atgriezeniskās saites trūkums, vai neprasme to sniegt, ir viens no būtiskajiem faktoriem darbinieku apmierinātībai un mērķu sasniegšanai.

     Treniņa laikā dažādas prakses un instrumentus mēģināsim vairākas reizes, un pēc tam Tev paliks skaidrs algoritms, kas ir tikai jāpielieto ikdienā.

     Tātad ko Tu iegūsi:

 1. Apzināsi vadītāja ikdienas lomas un atbildības.
 2. legūsi rīkus savas efektivitātes celšanai.
 3. Izveidosi rīcības plānu, kā ikdienā strādāt ar savu komandu un motivēt to.
 4. Uzzināsi Top 3 darbības, kuras Tev ikdienā jādara pašam kā vadītājam
 5. Sadalīsi savu komandu grupās un uzzināsi, kurai no darbinieku grupām likt lielāko uzsvaru
 6. Apgūsi gan Feed- back metodes, un arī Feed- Forward atgriezeniskās saites modeli
 7. Uzzināsi, kuru darbinieku un kurā momentā nepieciešams izmantot tieši tavas komandas gara, sadarbības un rezultātu uzlabošanai un stiprināšanai
 8. Iegūsi jaunus kontaktus un varbūt arī klientus

Ja vēlies uzdot kādu jautājumu vai pietekt dalību, raksti ivars@traininglab.lv

tuvākie datumi 15-16 septembris 2020

Uzzini vairak

 

Meistarklases Saturs

Ilgums: 2 days
Saturs ir tukšs

TRENERIS

Vilnis Brēmanis
  Apmācību programmas tiek vadītas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, kā arī Ukrainā. Klientu vidū ir Cido grupa, NP Food, Antalis, Neste Oil, Statoil, TNT, Tele2, Kolonna Serviss, Datakom, ZZ Dats, Rietumu banka, Latvenergo, Sadales tīkli, Latvijas Finieris, Boehringer, Philips Latvija, If Latvija, Eco Baltija, Virši-A, Intrac, Philips, Venden, Stora Enso, Servier, Fazer, Dinex, Sanitex, Ziedu ekspresis, Jungent u.c.

  Atsauksmes

  Average Rating

  0
  0 Vērtējums

  Detailed Rating

  5 !
  0
  4 !
  0
  3 !
  0
  2 !
  0
  1 !
  0

   Komentē

   Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *