Andrejs Sergejevs - Training Lab apmācības, konsultācijas

Andrejs Sergejevs

Uzņēmējs, augstākā līmeņa vadītājs, digitālā biznesa stratēģijas konsultants ar 20+ gadu unikālu starptautisku biznesa pieredzi, vadot un attīstot uzņēmumus un miljonus vērtus digitālos biznesus dažādās valstīs.

Andrejs arī konsultē un apmāca augstākā līmeņa vadītājus, uzņēmējus un līderus no dažādām nozarēm Eiropā, Krievijā, ASV un Tuvajos Austrumos par digitālo transformāciju, e-komerciju, biznesa stratēģiju, līderību, un rezultātu sasniegšanu digitālajā laikmetā.

Pašlaik Andrejs arī ir Chief Customer Officer globālā IoT uzņēmumā Vendon, atbildīgs par globālās izaugsmes stratēģijas formulēšanu un īstenošanu. Vendon sadarbojas ar lielākajiem pārtikas un dzērienu zīmoliem visā pasaulē un tūkstošiem uzņēmumu vairāk nekā 75 valstīs.

“Šājā krīzes laikā ne tikai biznesa nākotne ir digitāla, bet arī tagadne, jo strauji mainījusies dzīves un biznesa realitāte. Ja  mēs vēlamies saglabāt biznesu un klientus šājā izaicinošajā laikā, un būt konkurētspējīgi digitālājā laikmetā – mums ir nepieciešams jaunais domāšanas veids, atšķirīga biznesa stratēģija un jaunas prasmes. Un vissvarīgākais – rīkoties ātri.”

Klienta atsauksme –

“Andrejs ir noslīpēts un spējīgs vadītājs, un viņš ir aprīkots ar dažām no pasaules labākajām apmācības sistēmām un materiāliem. Viņa vēlme vadīt citus kā uzlabot savu personīgo un profesionālo dzīvi, ir acīmredzama un sirsnīga.”