Back
Brigita

Brigita Mironova

Brigitai ir 20 gadu pārdošanas un pārdošanas komandu vadības pieredze. No tiem 11 gadi apdrošināšanas nozarē. Kopējais pārdošanas vizīšu skaits vairāk kā 5000. Vadīti pārdošanas treniņi un personiskās izaugsmes semināri. 

Starp Brigitas klientiem var minēt LMT, AS Citadele Banka, SEB dzīvība, GELSVA, Ekonomikas ministrija, Aizdevums.lv, Unilever Food Solutions, KVIST, Maxima, Cabot, CBL, Hrx, Balticvision, Eiroaptieka, Certes, GBP, Mambo, DCE Solutions, DB Schenker, Plus Plus, Eco Baltija, Vizulo, Zentiva, CV Online,  u.c.

Brigitai ir bakalaura grāds ekonomikā, kā arī viņa ir pabeigusi dažādas biznesa un meistarības programmas – kā, piemēram, Sanktpēterburgas starptautisko biznesa treneru skolu, Ugunsskolu, Wim Hoff Academy, Tony Robbins un citas.

Brigita mācās darot un pieredzes izglītība ir viņas stihija!

Brigita ir ziemas peldētāja un māca cilvēkiem spēju atslābināties ledus aukstā ūdenī. Šāda spēja palīdz lieliski tikt galā arī ar izaicinošām situācijām ikdienas dzīvē un dod pārliecību, ka ir iespējams sasniegt savus visambiciozākos mērķus. 

Palīdzēt apgūt prasmes, kas palīdz sasniegt rezultātu biznesā  ir Brigitas stiprā puseko viņa izcili ir pierādījusi darbijoties ar dažādu nozaru uzņēmumu pārdošnas komandām gan Latvijā, gan Baltijā.

Brigitas moto – 

“Darbība šodien rada nākotni rītdien! Tikai darot ir iespējams ietekmēt savu izaugsmi.”