fullsizeoutput_16-1536×1536

Elīna Pelčere

Elīna ir “sales addict” un koučs pēc savas pārliecības un dzīvesveida. Personīgais pārdošanas rezultāts tiek kāpināts katru gadu  40-60% robežās. 2017. pieņēma izaicinājumu kāpināt arī uzņēmuma Training Lab apgrozījumu 2x, kas arī izdevās, ierindojot Training Lab TOP 3 Latvijā. Pirmā trenere Latvijā, kura aizsāka tumsas apmācības komandām.

Starp Elīnas klientiem var minēt TV Play Baltics, Agrochema Latvija, Latvenergo, Drogas, Citadele, Koblenz, Data Factories, REHO, BRC, DEAC, M50, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija, ATEA, InfoEra, SexyStyle, Linas Agro, Tehauto, Binders, Roche Latvija, Zentiva, ST, kā arī atsauksmes no individuālajām sesijām var apskatīt http://pelcere.lv/#atsauksmes

Galvenās tēmas, kuras tiek vadītas ir komandas sadarbība, komunikācija, konfliktu risināšana, kompetenču izstrāde, individuālais un grupu koučings, kā arī individuālā un grupu supervīzija. Regulāri tiek meklēti neordināri risinājumi un metodes, kas palīdz procesa laikā aizrauties un pietuvoties īstajām atbildēm, piemēram, koučings ar biznesa rūnu elementiem, personīgās finanses nefinanšu cilvēkiem, apmācības tumsā un citas aizraujošas aktivitātes.

Elīnas moto  

“Atrast aizrautību jebkurā darbībā!” 

Dzen viņu uz priekšu gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Elīna regulāri papildina savas prasmes un ar sajūsmu meklē risinājumus pat vissarežģītākajās problēmsituācijās.