fullsizeoutput_1d-1536×1536

Ginta Krivma

Gintai ir ilggadīga pieredze vadībā un biznesa attīstībā – 10 gadu pieredze starptautiska koncerna Latvijas uzņēmuma vadītāja amatā, 5 gadu pieredze Mārketinga departamenta vadītāja amatā un 2 gadu pieredze Baltijas Biznesa attīstības un publiskās komunikācijas vadītāja amatā. Līdztekus 17 gadu laikā no “start-up” fāzes izveidoti 2 nišas uzņēmumi katrs ar apgrozījumu virs. 100 tk EUR gadā. 5 gadu darba pieredze VIP klientu apkalpošanā viesnīcu vadībā, atpūtas un izklaides nozarē Latvijā, Turcijā, Ukrainā un Krievijā.

“Prasmes un zināšanas, ko dalībnieki apmācību rezultātā iegūs, būs izmantojamas uzreiz un dos jums un jūsu darbiniekiem iespēju efektīvi uzlabot savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.”

Starp Gintas klientiem var minēt – Latvijas valsts meži, ELL Real Estate, Citadele banka, Talsu ATU, Discover Car Hire, Ventspils pašvaldības SIA Ūdeka, DEAC, Saldumu tirdzniecība, Rīgas Būvserviss, Rīgas pilsētas būvvalde, Albert Berner, DHL, Latvijas valsts ceļi, Ziedu ekspresis, Evolution Latvia, Tele2, Swedbank Baltija, AS FITEK, Bite Latvija, LR Finanšu ministrija, Valsts ieņēmumu dienests, LTRK, Kvist, Ventspils Naftas Termināls, ME.Lat Lux, LR Ekonomikas ministrija, LIAA, Bauskas vides serviss, RAMIRENT, Avar Auto, YIT Latvija, Stokker, Rīgas siltums, CSDD, Jelgavas ATU, Unicredit Leasing Baltics, Arco Real Estate, Plus Plus Baltic, Cabot Corporation, Andalūzijas suns & KOYA, Klīnika Piramīda, Runway, LVRTC, Rimi, Biļešu Serviss, LIAA, Maxima Latvija, Klīnika Headline, Reaton Baltija, Mogotel Hotel Group, Latvijas Universitāte, LSPA,  u.c.

Gintas moto 

“Kad jūs domājat, ka kaut ko varat, vai arī nevarat, – jums, protams, ir taisnība,” reiz teica Henrijs Fords. 

“Pirmais mērķus sasniedz un sapņus realizē tas neatlaidīgais un mērķtiecīgais, kas to dara ar prieku un attīstās ātrāk. Visi nevar būt uzvarētāji, bet izcils un veiksmīgs savā jomā var būt katrs uzņēmējs, vadītājs vai speciālists, kas turpina mācīties un attīstīties” uzskata Ginta.