matiss

Matīss Kaļāns

Matīss ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir uzņēmējs, kurš piedāvā uzņēmumiem Baltijā rekrutēšanas mārketinga risinājumus, aicinot uzņēmumus domāt un rīkoties “ārpus kastes” jaunu darbinieku meklēšanā un piesaistē. Otra Matīsa aizraušanās ir pašizaugsme un attīstība, lai ikdienā būt optimālā formā, justos enerģiski  un rīkotos efektīvi, lai sasniegtu individuālos un biznesa mērķus. 13 gadu laikā Matīss ir padziļināti mācījies un praktizējis jomas, kuras saistītas ar fizisko, mentālo, emocionālo un garīgo veselību un labklājību, meklējis un eksperimentējis ar rīkiem un risinājumiem, kuri palīdzētu panākt optimālo jeb sabalansētu un harmonisku rezultātu dzīvē. Viņš īpaši aizraujas ar to, kā “uzlauzt” cilvēka bio-fizioloģiju, un jaunākajiem atklājumiem neirozinātnē, psiholoģijā un epiģenētikā.

Matīss tic, ka darbs citu labā viņu dzīves uzlabošanai un pilnveidošanai sniedz vislielāko piepildījumu un jēgu dzīvē un ka iespēja to darīt ir liela svētība. 

Matīss ir izbijis profesionāls tenisa spēlētājs, kas viņam ļāva iegūt stipendiju Northwood University (ASV), kur ieguvis bakalaura grādu biznesa vadībā, finansēs, ekonomikā un sociālajās zinībās. Pēc universitātes absolvēšanas Matīss atgriezās Latvijā un strauji virzījās pa savas profesionālās karjeras kāpnēm. Karjeru sāka KPMG Baltics, tad Baltic Investment Company un 27 gadu vecumā kļuva par Swedbank korporatīvo finanšu vice-prezidentu.. Bijis UIM Formula 1 Pausaules Čempionāta attīstības un mārketinga direktors, vadības konsultants izklaides industrijas projektiem Krievijā un Ukrainā, kā arī AERODIUM Technologies pārdošanas vadītājs.

Matīsa moto 

“Svarīgs ir nevis galamērķis, bet gan ceļš uz to”. 

Treniņu laikā Matīss cenšas izveidot ciešas un dziļas attiecības ar treniņa dalībniekiem, lai varētu vislabāk palīdzēt «aizrakties» līdz izaicinājuma vai problēmas saknei, apzinātos to un ieviestu nepieciešamos ieradumus pārmaiņu realizēšanai.