Back
Santa

Santa Veselovska

projektu vadītāja un vadības asistente

Santai piemīt apbrīnojamas organizatores spējas un ļoti patīk komunicēt ar kolēģiem un klientiem, kas ikdienā ļauj ar prieku un aizrautību vadīt Training Lab projektus un palīdzēt uzņēmuma vadībai ikdienas darbos. 

Santas profesionāla dzīvē vairākus gadus ir bijusi saistīta ar mārketinga projektu vadību vienā no lielākajām Latvijas žurnālu izdevniecībām, kā arī pildīja Baltijas vecākā kino teātra vadītājas pienākumus. Pēdējos gadus viņa ir darbojusies tūrisma, izklaides un pasākumu rīkošanas nozarē, kas ļauj dibināt jaunus kontaktus un būt komunikācijā ar dažādiem cilvēkiem. 

“Dzīve ir pārāk īsa, lai to nodzīvotu garlaicīgi!” – šāds ir Santas moto un katru dienu viņa cenšas padarīt īpašu un uzzināt vai piedzīvot kaut ko jaunu. Brīvajā laikā viņai ļoti patīk rīkot pasākumus, organizēt un iet pārgājienos, doties tuvākos un tālākos ceļojumos, kur var iepazīt jaunas vietas, cilvēkus un kultūras. Mīl kino, koncertus un mūzikas festivālus un īpaši patīk piedalīties dažādos retrītos un nometnēs, lai attīstītu savu personīgo izaugsmi un piedzīvo kaut ko jaunu un nebijušu.