Back
Vilnis

Vilnis Brēmanis

Apmācību programmas tiek vadītas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, kā arī Ukrainā. 

Klientu vidū ir Cido grupa, NP Food, Antalis, Neste Oil, Statoil, TNT, Tele2, Kolonna Serviss, Datakom, ZZ Dats, Rietumu banka, Latvenergo, Sadales tīkli, Latvijas Finieris, Boehringer, Philips Latvija, If Latvija, Eco Baltija, Virši-A, Intrac, Philips, Venden, Stora Enso, Servier, Fazer, Dinex, Sanitex, Ziedu ekspresis, Jungent u.c.

Izaugsmes trenera darba pamatā nozīmīgu devumu sniedz augstākā izglītība uzņēmējdarbībā, zināšanu papildināšana NLP Midwest Training Institute (ASV) programmā Success Enterprises, kā arī vadītāja pieredze starptautiskas uzņēmumu grupas vadošajā uzņēmumā.

“Būtiski, lai no semināra dalībnieks aiziet ne tikai ar jautrā, atvērtā, atbalstošā vidē iegūtām jaunām zināšanām, bet arī ar praktiskām  prasmēm, kā šīs zināšanas pielietot ikdienas darbā” 

– šo pārliecību ievērot darbos Vilni mudina ne vien misijas apziņa, bet arī paša pieredze. 

Tā savulaik ļāvusi ierindoties nozares spēcīgākā pārdevēja statusā, kā arī izvirzīties kā veiksmīgam uzņēmumu vadītājam, dažu gadu laikā kāpinot  apgrozījumu no 1 800 000€ līdz 8 500 000€.

Apmācībā liels uzsvars tiek likts uz pieredzes izglītības metodēm.

Viļņa moto 

“neapstāties pie sasniegtā, pārkāpt komforta robežas, attīstīties un tiekties augšup” 

ir dzinulis, kas mudinājis ilggadējai aizrautībai ar latviešu tautas deju pāraugt deju kolektīva vadīšanā, kā arī 2016.gadā kopā ar domubiedriem ļāvis iekarot paša Kazbeka virsotni!