Back

Mierpilna produktivitāte – kā emocionālās inteliģences tehnikas var palīdzēt Tev sasniegt to, ko Tu vēlies

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

  • Apgūts un izveidots savs instrumentu arsenāls emociju vadīšanā, stresa pārvaldībā un savstarpējā komunikācijā.

  • EQ zināšanas palīdz pielāgoties mainīgiem apstākļiem un neparedzētām situācijām un notikumiem..

  • Apgūti būtiskākie EQ un komunikācijas principi savstarpējā komunikācijā, lai vienkāršāk un produktīvāk spētu saprasties ar kolēģiem, klientiem, sadarbības partneriem.

PROGRAMMA

16 STUNDAS (4 x 4 H) 

1. Apzinātības spēks

5 soļi EQ attīstībai – apzināties, vadīt, vairot –  motivāciju un enerģiju, pamanīt citus un veidot patiesas attiecības. Kā emocijas palīdz sasniegt ikdienas privātos un profesionālos mērķus?

Screenshot_74

2.Emociju ietekme

Fizioloģija, emocijas un stress. Kā tās veidojas, kas ietekmē un ko tieši nozīmē pārvaldīt savas emocijas. Kādu ietekmi atstāj citu cilvēku emocijas uz mani cilvēcīgi un profesionāli. Realistiskā pozitīvisma 3 pamata principi.

Kāda  ir emociju nozīme un ietekme ikdienas darbā un komunikācijā.

Screenshot_76

3. Dažādas emocionālā intelekta attīstības praktiskās metodes “Mana drošā vieta”, “ Kā Tu jūties?”, “Pozitīvisms 2 minūtēs”, “5 attīstības soļi”, “Trīs Identitātes Ahilleja papēži”, “Emociju smalcinātājs”, “ Progresīvā muskuļu relaksācija” Aplikācijas, kas ikdienā mums var palīdzēt.

4. Kas motivē cilvēkus un kā attīstīt savu pašmotivāciju. Daniela Pinka 3 pamata motivācijas – autonomijas, meistarības attīstīšana un lielāka mērķa izvirzīšana.

5. Ieradumu reakcijas, kas vada Tavu un citu cilvēku dzīvi. 6 cilvēku  pamata vajadzības un kā mēs tās apmierinām, komunikācijā, un ikdienas saskarsmē.

6. Robežas, pašapziņa un emociju smalcinātājs 

Praktiski uzdevumi un prakses, kā sadalīt emocijas un pamanīt automātiskās domas un pārliecības. Manas robežas veido manu “valsti” – kā praktiski tās pielietot ikdienas komunikācijā.

7. Domāšanas kļūdas un nevardarbīgas un uz risinājumiem orientētas  komunikācijas praktizēšana 

Kā tieši ikdienā pielietot NVC metodes, lai labāk saprastos ar kolēģiem, panāktu vēlamo rezultātu un veicinātu sadarbību.

IVARS JUŠKĒVICS TRENERIS

FORMĀTS

Pirms treniņa e-anketēšana. 16 treniņa stundas, kas balstītas uz pieredzes izglītības metodēm, situāciju analīzēm un diskusijām.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA:

TRENERIS: Ivars Juškēvics
DALĪBA VIENAI PERSONAI : Eur 390 + PVN (16 h)
DALĪBNIEKU SKAITS GRUPĀ: 10 – 16
NORISES VIETA: online Zoom platforma

Piesakies

Lai saņemtu sev un savai komandai individuāli izstrādātu risinājumu

This field is for validation purposes and should be left unchanged.