Training Lab ir sarūpējusi ražīgu publisko treniņu programmu, kas ļaus attīstīt un uzlabot sev nepieciešamās prasmes.

Publiskie treniņi ir lieliska iespēja ikvienam speciālistam papildināt savas prasmes un zināšanas, kā arī veidot jaunus ieradumus profesionalitātes paaugstināšanai, kā arī personīgajai izaugsmei plašākā kontekstā.

Katrā no publiskajiem treniņiem piedalās pa vienam vai vairākiem dalībniekiem no dažādām organizācijām, kas dod iespēju ne tikai mācīties no trenera, bet piedalīties arī plašākā pieredzes apmaiņā.

Ir cilvēki, kas apgalvo, ka uzstāšanās publikas priekšā ir otras  izplatītākās bailes aiz nāves bailēm. “Training Lab” uzskata, ka bailes ir  resurss izaugsmei. Bailes mazinās, kad kļūsti pārliecināts kā pasniegt  prezentācijā tā, lai ziņa sasniegtu klausītāju. Tieši tāpēc mēs sniegsim  struktūru, metodes, pārliecību un prieku procesa gaitā! 

Treneri: Ivars Juškēvics, Mārtiņš Počs 
Kad: 24.01.2023., 31.01.2023. un 7.02.2023. plkst. 9:00 – 13:00
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcijas: 340 + PVN

Jaunas idejas sava pārdošanas arsenāla uzlabošanai. Praktiski padomi darījumu konversijas celšanai. Papildus idejas, kā celt sava produkta vērtību. Pārdošanas struktūra, kā ar jautājumu uzdošanu noslēgt darījumu. 

Treneri: Brigita Mironova
Kad: 1.02.2023. un 9.02.2023. plkst. 9:00 – 17:00
Formāts: klātienē, Rīgā (vieta tiks precizēta) 
Investīcija: 390 EUR + PVN

Labākā dāvana savai komandai – prasmīgs, empātisks un motivējošs vadītājs. Izaicinām Tevi kļūt par apzināti efektīvu vadītāju, kas palīdz augt savai komandai! Iegūsi rīkus savas efektivitātes celšanai, rīcības plānu, kā ikdienā  strādāt ar savu komandu un motivēt to, un dziļāku izpratnu par saviem kā  vadītāja, tā uzņēmuma mērķiem.  

Treneris: Vilnis Brēmanis 
Kad: 19.01. un 26.01.2023. plkst. 9.00 – 17.00 – klātiene
Formāts: klātienē, Rīgā (vieta tiks precizēta) 
Investīcijas: 390 EUR + PVN 

Šajā vadības prasmju attīstības treniņā uzzināsi kā noteikt mērķus, kas motivē gan sevi, gan savu komandu, kā arī aplūkosi ikdienas ieradumus savas produktivitātes celšanai. Treniņā tiks iedoti instrumenti motivējošu sapulču vadīšanai, iepazītas komandas motivācijas metaprogrammas un efektīvas komunikācijas metodes.

Treneris: Vilnis Brēmanis 
Kad: 16.02. un 23.02.2023 plkst. 9:00-17:00 – klātiene
Formāts: klātienē, Rīgā (vieta tiks precizēta) 
Investīcijas: 390 EUR + PVN 

Rīki kā sadzirdēt un būt sadzirdētam, uzklausīt un tikt uzklausītam, gūt  enerģiju komunikācijā un ar tās palīdzību motivēt citus Apgūta prasme cieņpilni  un tālredzīgi risināt sarunas pārmaiņu laika un novērst konfliktus.  

Treneri: Ginta Gaumala
Kad: 14.02.2023. un 28.02.2023. plkst. 9:00 – 13:00
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 190 EUR + PVN

Aicinām apgūt prasmes un stiprināt jaunus ieradumus savu emociju pārvaldībai un mierpilnākas saiknes veidošanai ar apkārtējo pasauli. Apgūti  būtiskākie EQ un komunikācijas principi savstarpējā komunikācijā, lai vienkāršāk  un produktīvāk spētu saprasties ar kolēģiem, klientiem, sadarbības partneriem.  Izveidots savs instrumentu arsenāls emociju vadīšanā un stresa pārvaldībā.

Treneris: Ivars Juškēvics, Eduards Krūmiņš
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 340 EUR + PVN 

 Klientu apkalpošana ir atslēga lojalitātei, atkārtotiem darījumiem un ieteikumiem, kas spēcīgāki par jebkuru reklāmu. Atceries reizi, kad jauns klients izvēlējās Tavu preci vai pakalpojumu, jo bija dzirdējis labas atsauksmes par sniegto servisu? 

Aicinām šo sajūtu padarīt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu

Treneris: Ginta Gaumala
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 340 EUR + PVN

Cik daudz no taviem digitālajiem projektiem notiek paredzētajā laika  termiņā? Cik bieži paredzētais rezultāts sakrīt ar esošo? Šajā treniņā iemācīsies  efektīvi saplānot un novadit digitālu projektu tā, lai visas iesaistītās puses bez  liekiem pārpratumiem paveiktu uzdotos uzdevumus, kas sakrīt ar nepieciešamo  vajadzību. 

Treneris: Andrejs Sergejevs
Formāts: klātienē, Rīgā (vieta tiks precizēta)
Investīcija: 490 EUR + PVN

Vai arī tu bieži saki ‘’nav laika’’? Veic sava laika auditu un  noskaidro, kur pazūd tavs laiks. Iegūsti idejas kā saplānot savu produktīvāko  dienu/nedēļu/mēnesi un pielieto apgūtās metodes laika plānošanai un  prioritāšu noteikšanai. 

Treneris: Eduards Krūmiņš 
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 95 EUR + PVN 

Piesakies

"*" indicates required fields

Komandas pasākumi
Komandas pasākumi
This field is for validation purposes and should be left unchanged.