Back

Training Lab ir sarūpējusi ražīgu publisko treniņu programmu, kas ļaus attīstīt un uzlabot sev nepieciešamās prasmes.

Publiskie treniņi ir lieliska iespēja ikvienam speciālistam papildināt savas prasmes un zināšanas, kā arī veidot jaunus ieradumus profesionalitātes paaugstināšanai, kā arī personīgajai izaugsmei plašākā kontekstā.

Katrā no publiskajiem treniņiem piedalās pa vienam vai vairākiem dalībniekiem no dažādām organizācijām, kas dod iespēju ne tikai mācīties no trenera, bet piedalīties arī plašākā pieredzes apmaiņā.

Kā kļūt par efektīvu, iedvesmojošu un harizmātisku vadītāju?

Apgūsti praktiskas zināšanas, ko izmantot jau tūlīt – komandas veidošanās posmi un kā tos apzināti vadīt, darbinieku motivācijas veicināšana un efektivitātes celšana.

Izaicinām Tevi kļūt par tādu vadītāju, kas palīdz savai komandai augt, sasniegt mērķus un iedvesmot vienam otru!

Treneri: Vilnis Brēmanis
Formāts: klātienē, Cēsu ielā 23, Rīgā
Investícijas: 390 EUR + PVN
Norises laiks: 17. un 24.04. & 16. un 24.05. plkst.9:00-17:00

Izcila komanda sākas ar izcilu vadītāju!

Pilnveido savus vadības ieradumus un papildini savu instrumentu kasti.

Šis kurss sniedz dziļāku izpratni par savu un komandas mijiedarbību, kā arī ar individualizētu pieeju palīdz rast papildus motivācijas risinājumus. Papildus šajā kursā vadītāja instrumentu kaste tiek papildināta ar komunikācijas trikiem veiksmīgai, uz mērķi virzītai saskarsmei un sapulču organizēšanas niansēm, lai tās būtu ne vien efektīvas, bet arī patīkamas un iedvesmojošas.

Treneris: Vilnis Brēmanis
Formāts: klātienē, Cēsu ielā 23, Rīgā
Investícijas: 390 EUR + PVN
Norises laiks: 7. un 21.03. plkst.9:00-17:00

Vai Tevi bieži pārņem sajūta, ka nekam nepietiek laika, dienas, nedēļas un mēneši ir par īsu, lai paveiktu visu, kas iecerēts?

Veic sava laika patēriņa auditu un noskaidro, kur pazūd Tavs laiks.

Apgūsti prasmes, kā plānot savu laiku tā, lai tas tiktu pavadīts lietderīgi un padarītais būtu patiesi produktīvs. Pilnveido savas prioritāšu noteikšanas iemaņas, lai turpmāk katra diena ir kā ieguvums un vainagojas padarīta darba sajūtā.

Treneris: Eduards Krūmiņš 
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 95 EUR + PVN 

Klienti sagaida personalizētu pieeju, efektīvus risinājumus un izcilu apkalpošanu. Vai Jūsu pārdošanas cilvēki spēj to nodrošināt visaugstākajā līmenī?
Intensīvas konkurences apstākļos tieši pārdošanas speciālistu prasmes ir tās, kas atšķir Jūsu uzņēmuma piedāvājumu no citiem.
Uzpildiet savus pārdošanas speciālistus ar efektīvām komunikācijas prasmēm, jauniem pārdošanas rīkiem un zināšanām par iespējamo tehnoloģiju atbalstu, lai maksimāli iesaistītu potenciālos klientus (līdus) un optimizētu pārdošanas procesus.

Treneri: Elīna Pelčere un Margarita Lastovska
Formāts: Klātienē, Cēsu ielā 23, Rīgā
Norises laiks: 11. un 18. aprīlis 9:00-17:00 

Investīcija: 390 EUR + PVN 

Kā risināt sarunas cieņpilni, novērst konfliktus un būt pārliecinātam, ka Tevi saprot pareizi?

Apgūsti komunikācijas tehnikas, kas palīdzēs Tev tapt sadzirdētam, uzklausīt citus, kā arī gūt papildus enerģiju no komunikācijas procesa un papildus arī motivēt citus Tev vēlamajā rīcības virzienā.

Treneri: Ginta Gaumala
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 190 EUR + PVN

Apgūsti prasmes, kā stiprināt savu emocionālo noturību un pilnveidot emocionālo inteliģenci mierpilnākas saiknes veidošanai ar apkārtējiem gan darbā, gan ārpus tā.

Ieviešot dažus jaunus ieradumus Tu apgūsi būtiskākās emocionālās inteliģences pamatprasmes, cieņpilnas komunikācijas principus, lai vieglāk un produktīvāk spētu saprasties ar kolēģiem, klientiem, sadarbības partneriem.

Iegūsi praktisku instrumentu klāstu savu emociju un stresa pārvaldībai.

Treneris: Ivars Juškēvics, Eduards Krūmiņš
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 340 EUR + PVN
Norises laiks: 31.01., 8.02. 20.02. plkst. 9:00-13:00

Klientu lojalitātes slēpjas ne vien kvalitatīvā produktā vai pakalpojumā, bet arī izcilā klientu servisā.

Pilnveido savas klientu apkalpošanas komandas prasmes tā, lai atkārtoto pirkumu skaits arvien pieaug un Tavas organizācijas tēlu publiskajā vidē veido apmierinātu klientu atsauksmes.

Atceries, ka rekomendācijas ir spēcīgākas par jebkuru reklāmu!

Treneris: Ginta Gaumala
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 340 EUR + PVN

Cik daudz Tavu digitālo projektu tiek realizēti sākotnēji paredzētajā termiņā? Cik bieži iecerētais sakrīt ar reālo rezultātu?

Šajā treniņā iegūsi prasmes efektīvi plānot un vadīt digitālus projektus tā, lai visas iesaistītās puses bez paveiktu tām uzdotos uzdevumus laikus un bez liekiem pārpratumiem.

Treneris: Andrejs Sergejevs
Formāts: klātienē, Rīgā (vieta tiks precizēta)
Investīcija: 490 EUR + PVN

Kā pārliecināt klientus, padotos, kolēģus vai priekšnieku? Kā pārdot savu ideju tā, lai to saprot? Kā sagatavoties pārliecinošai prezentācijai un skaidri definēt tās mērķus? Kā pārvarēt satraukumu pirms publiskas uzstāšanās?
Praktiska programma, kurā ar reālu prezentāciju gatavošanu un vēstījuma nodošanu auditorijai attīstīsim prasmes veidot pārliecinošu, efektīvu un pārdodošu prezentāciju.

Treneris: Ivars Juškēvics
Formāts: Tiešsaistē Zoom platformā 
Investīcija: 390 EUR + PVN

Piesakies

Komandas pasākumi
This field is for validation purposes and should be left unchanged.