Back

Mierpilna produktivitāte – kā emocionālās inteliģences tehnikas var palīdzēt Tev sasniegt to, ko Tu vēlies

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

  •  Izveidots savs instrumentu arsenāls emociju vadīšanā, stresa pārvaldībā, kas palīdz virzīt un transformēt emociju enerģiju ikdienas uzdevumu veiksmīgai izpildei.
  • Paaugstināta personīgā efektivitāte un produktivitāte, iegūti praktiski pielietojami rīki, kā izbaudīt un radīt vairāk pozitīvas emocijas ikdienā.
  • Samazināti izdegšanas riski, palielināta elastība, spēja pielāgoties mainīgiem apstākļiem, neparedzētām situācijām un notikumiem.
  • Izpratne par komunikāciju, attiecību veidošanu, lai vienkāršāk un produktīvāk spētu saprasties ar kolēģiem, klientiem, sadarbības partneriem.

PROGRAMMA

12 STUNDAS (3 x 4 H Zoom platformā)

Norises datumi tiks saskaņoti ar interesentiem. Interesentus aicinām pieteikties aizpildot formu.

1. Kas ir Emocionālā Inteliģence?
5 soļi EQ attīstībai – apzināties, vadīt, vairot – motivāciju un enerģiju, pamanīt citus un veidot patiesas attiecības. Kā apzinātība un emociju vadība palīdz sasniegt ikdienas privātos un profesionālos mērķus?

2. Sevis izzināšana un Emociju apzināšanās
Fizioloģija, prāts, emocijas un stress. 4 praktiski uzdevumi ikdienā emociju atpazīšanai. Kuras darbības veikšanai man palīdz vai traucē dusmas, skumjas, prieks, lepnums vai ieinteresētība. Kā atpazīt citu cilvēku emocijas ikdienas darbā un komunikācijā un izprast, kā tās var mainīties dažādos kontekstos un situācijās.

3. Emocionālās izlādes enerģijas vadīšanai
Kā ekoloģiski pret sevi un apkārtējiem rīkoties, kad jūtam trauksmi, dusmas, bailes un skumjas. Mentālā “košļene”, prāta interpretācijas, kas rada manas emocijas un 3 emociju pārvaldes veidi. “Jūti-novērtē-izlādē”, “Progresīvā muskuļu relaksācija” modeļi praktiskai emociju izlādei ikdienā.

4. Kā uzpildīt sevi ar pozitīvām emocijām?
Kā hormoni nosaka mūsu emocijas. 4 laimes hormoni un 10 praktiskas darbības, kā mēs varam ikdienā vairot mieru, prieku, apmierinājumu un laimes sajūtu. “ Mans laimes projekts” un “Pozitīvisms 2 minūtēs” kā rīki reāla pozitīvisma “degvielai”

5. Domāšanas kļūdas un nevardarbīgas un uz risinājumiem orientētas komunikācijas praktizēšana
Kā tieši ikdienā pielietot NVC metodes, lai labāk saprastos ar kolēģiem, panāktu vēlamo rezultātu un veicinātu sadarbību.

6. Laika un enerģijas vadība
Praktiski uzdevumi un prakses, kā mierpilni plānot savu ikdienu ( kas daudziem ir lielākais stresors un negatīvo emociju avots). 4 mūsu enerģijas un kā mēs varam papildināt savas enerģijas akumulatorus.

FORMĀTS

Pirms treniņa e-anketēšana. 12 treniņa stundas, kas balstītas uz pieredzes izglītības metodēm, situāciju
analīzēm un diskusijām.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA:

TRENERIS: : Ivars Juškēvics, Eduards Krūmiņš
DALĪBA VIENAI PERSONAI: Eur 340 + PVN (12 h)
DALĪBNIEKU SKAITS GRUPĀ: 10 – 16
NORISES VIETA: online Zoom platforma

IVARS JUŠĶĒVICS TRENERIS
EDUARDS KRŪMIŅŠ TRENERIS

PIESAKIES

This field is for validation purposes and should be left unchanged.