Back

Elīna Pelčere

Elīna Pelčere ir Training Lab līdzdibinātāja, izaugsmes trenere komandas un pārdošanas jomās, finanšu koučs, kā arī maņu trenere. Viņa ir arī biznesa un dzīves dienasgrāmatas #VairoSpēku autore.

Elīna ir “sales addict” un koučs pēc savas pārliecības un dzīvesveida. Ar savu mērķtiecību un neatlaidību palīdzēja Training Lab nonākt TOP 3 Latvijā. Pirmā trenere Latvijā, kura aizsāka tumsas apmācības komandām.

Starp Elīnas klientiem var minēt SwedbankErnst & Young, Servier, Printful,  Latvenergo, Drogas, Citadele, Koblenz, REHO, BRC, DEAC, iConcept, M50, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija, ATEA, InfoEra, SexyStyle, Tehauto, Binders, Roche Latvija, Zentiva, ST, Venden, TET.

Galvenās tēmas, kas tiek vadītas ir komandas sadarbība, konsultatīvā pārdošana, kompetenču izstrāde, individuālais un grupu koučings, kā arī individuālā un grupu supervīzija. Regulāri tiek meklēti neordināri risinājumi un metodes, kas palīdz komandām nonākt pie sava patiesā mērķa. Elīna ir pārliecināta, ka ar ieradumiem ceļā uz mērķi ir tāpat kā ar finansēm – būtiskākais ir sākt ar mazāko iespējamo summu un atlikt regulāri. Tas rada pārliecību par savām spējām un tad jau var “kāpināt apgriezienus”.

Elīnas moto:

“Nesit labāko cilvēku, kurš pelna Tev naudu un var aizvest Tevi pie Taviem mērķiem - SEVI”

Koučings un supervīzija

Atbrīvo prātu un ietaupi naudu