Back
ZV

Zigmunds Vīķis

Stratēgis. Praktiķis. Mentors. Training Lab Biznesa un izaugsmes treneris. Praktiskā pieredze kaldināta biznesa vadības un attīstības pārdošanas, mārketinga, konsultāciju, datu aizsardzības, IT un biznesa automatizācijas/ robotizācijas nozarēs.

Iegūts EMBA grāds Rigas Biznesa Skolā, Politikas zinātnes bakalaurs Latvijas Universitātē, papildus kursi University of
Cambridge Judge Business school, kā arī jaunuzņēmumu vadība Antler Startup Academy.

Zigmunds ir ar sratēģisku redzējumu, struktūras un uz rezultātu fokusēts biznesa vadības eksperts ar 20+ gadu pieredzi uzņēmumu vadības, biznesa attīstības, pārdošanas, mārketinga, Big Data un IT&Tech jomās. Līderība, inovācijas un biznesa attīstība ir stiprākās puses, kas rūdītas B2C, B2B, pārdošanas, mārketinga, biznesa konsultāciju, datu aizsardzības, IT drošības un biznesa automatizācijas nozarēs.

Pieredze uzkrāta un slīpēta vairāku industriju vadošajos uzņēmumos, kā Latvijas Balzams, AirBaltic, t/c ALFA, Lattako, AS Digital Mind un savā konsultāciju birojā Protectum – Data&Legal protection.

Papildus akadēmiskajai izglītībai turpina apgūt meditācijas, elpošanas un apzinātības prakses pie vietējiem pasniedzējiem un Mindvalley platformā. Trenera un biznesa kouča iemaņas pilnveido pie Tony Robbins un viņa pasniedzējiem, kā arī pārdošanas psiholoģiju pie T. Harv Eker.

Kā biznesa attīstības profesionālis, Zigmunds ar prieku dalīsies zināšanās un pieredzē iecienītākajās tēmās:

  • Leadership & Management.
  • Goal setting methods, KPI’s, OKR’s, and creating habits.
  • Business Development.
  • Startup Mindsets and how it benefits business owners and managers.
  • 5 steps for sustainable change, or Biohacking in daily routine.

Zigmunda moto –
Mums visiem ir talanti, taču tikai ārpus komforta zonas mēs varam ieraudzīt to potenciālu un izaugsmi!