Back
Screenshot_24

Dārta, strādā dizaina aģentūrā

Mans būtiskākais ieguvums no supervīzijām bija tas, ka pēcāk spēju realizēt sarunas par kurām iepriekš bija liels satraukums, nedrošība un bailes. Ieguvu pārliecību runāt par sev neērtām, taču svarīgām tēmām darba vietā. Eduards lieliski vadīja supervīzijas sesijas, palīdzot man pašai nonākt pie vajadzīgajiem secinājumiem! Sarunas ar Eduardu raisījās viegli un patīkami, bija viegli paļauties un uzticēties, ka Eduards izvedīs pa īstajām takām.

Āris, strādā loģistikas nozarē

Āris, strādā loģistikas nozarē

Pieteicos supervīzijai, jo sajutu stagnāciju savā profesionālajā attīstībā. Supervīzijas sesiju laikā sapratu stagnācijas iemeslus un nonācu pie secinājumiem, ko varu darīt savādāk un kas papildus jāpaveic. Eduards profesionāli vedināja sarunas uz rezultātu, t.i, palīdzēja nonākt pie atbildēm uz jautājumiem, kurus nodefinējām kā atbildamus, lai sasniegtu rezultātu. Rezultātā man bija skaidrs skats nākotnē un motivācija neapstāties darīt, strādāt profesionāli un arī ar sevi.

Skolotāju grupa Mazsalacas vidusskolā

Skolotāju grupa Mazsalacas vidusskolā

Lieliska. Eduards ļoti elastīgi prata pielāgoties dalībnieku interesēm. Viņam bija izdomāts plāns / scenārijs, bet to Eduards pārveidoja atbilstoši tā brīža vajadzībām. Ļoti komunikabls un saprotošs, jo spēja ikvienam dalībniekam atraisīt domas, emocijas un ļaut izteikties.