Back
Karlis-Usins

Kārlis Ūsiņš

KLIENTU IZAUGSMES VADĪTĀJS

Kārlis ir proaktīvs sporta un izaugsmes entuziasts, kas katrā darba sarunā ar esošo vai potenciālo sadarbības partneri meklē efektīvus risinājumus konkrētā izaicinājuma pārvarēšanai.

Kārlis Training Lab pievienojās pārmaiņām pilnajām 2021. gadā, kad kopā ar komandu nācās rast jaunas idejas un iespējas. Interese par organizācijām un to procesiem Kārlim bijusi jau kopš pirmās darba pieredzes valsts sektorā un, pieaugot darba pieredzei arvien lielākos uzņēmumos, pieaugusi arī viņa aizraušanās ar organizāciju svarīgāko resursu – cilvēku.

”Pieredze rodas darot – un ko dari Tu?” – tāds ir Kārļa moto, kas aktīvi kalpo kopš 2017. gada, kad uzsāka nodarboties ar 14.gs. bruņinieku cīņām dueļos, profcīņās un grupu cīņās. Šī nodarbošanās palīdz gan fiziskajai labbūtībai, gan ikdienas stresam darba apstākļos, gan ikdienas mierīgumam un nosvērtībai, pieņemot svarīgus lēmumus. Apmierinātību ar dzīvi Kārlim sagādā viņa divi suņi, kas ar lielāko prieku dodas uz parku, mežu, mūzikas festivālu, vai bruņinieku turnīru, lai kopā ar saimnieku rastu jaunus ceļus tālākai sevis attīstībai.

Komanda