Back
Santa

Santa Veselovska

KLIENTU IZAUGSMES PROJEKTU VADĪTAJA

Santai piemīt apbrīnojamas organizatores spējas un ļoti patīk komunicēt ar kolēģiem un klientiem, kas ikdienā ļauj ar prieku un aizrautību vadīt Training Lab projektus un palīdzēt uzņēmuma vadībai ikdienas darbos. Santa ir atsaucīga, precīza un atbildīga ar ievērojamu pieredzi projektu vadībā, tāpēc klientu projekti tiek realizēti un uzraudzīti kvalitatīvi un rūpīgi.

Santas profesionālā dzīve bijusi saistīta gan ar mārketinga projektu, gan kinoteātra vadību. Pieredze tūrisma, izklaides un pasākumu rīkošanas nozarē, palīdz dibināt jaunus kontaktus un viegli veidot komunikāciju ar dažādu nozaru pārstāvjiem.

Dzīve ir pārāk īsa, lai to nodzīvotu garlaicīgi!” – šāds ir Santas moto un katru dienu viņa cenšas padarīt īpašu un uzzināt vai piedzīvot ko jaunu. Brīvajā laikā viņai patīk rīkot pasākumus, organizēt un iet pārgājienos, doties tuvākos un tālākos ceļojumos, iepazīstot jaunas vietas, cilvēkus un kultūras. Viņa mīl kino, koncertus un mūzikas festivālus, bet īpaši Santai patīk piedalīties retrītos un nometnēs, lai attīstītu savu personīgo izaugsmi un piedzīvotu ko jaunu un nebijušu.

Komanda