Back

Komandas pasākumi, kas vairo enerģiju un prieku, uzlādē “baterijas”, kā arī sniedz aizraujošu kopā būšanas pieredzi. Izvēlies kādu no jau izstrādātajām programmām vai arī sazinies ar mums traininglab@traininglab.lv, lai izveidotu īpaši jūsu komandai piemērotu pasākumu!

DARBA DIENA DABĀ

BALTU NOSLĒPUMS

DZĪVESPRIEKA KODS

MEŽA IZAICINĀJUMS

REFRESH

DARBA DIENA DABĀ

ATKLĀJ SAVAS KOMANDAS MEŽONĪGO DABU!

Kā būtu vienu dienu no ierastajiem kolēģiem pārtapt par Robiniem Hudiem un Ronjām – laupītāju meitām? Skriet mežā, izjust pirmatnējo brīvību un enerģizējoša piedzīvojuma garšu? Piedzīvot, kā būtu, ja nāktos izdzīvot mežā un radīt apmetni no nekā? Kāds ir katra apslēptais potenciāls, ko ikdienas rutīna neatklāj?

Tavas komandas vajadzības:

 • iegūt jaunu enerģiju,
 • iedvesmoties,
 • kopīgs piedzīvojums,
 • nomainīt vidi,
 • kopīga atpūta bez sasniedzamajiem mērķiem un papildus mācīšanās.

Mūsu pirmatnējā daba slēpj daudz dārgumu, ar kuriem ikdienā nenojaušam. Šis piedzīvojums mežā ļaus atvērt vēl nebijušus spēju un iespēju līmeņus, piedzīvot vienam otru pilnīgi jaunos un neierastos apstākļos. Iepazīt kolēģus, ko satiekat katru dienu, pavisam citā gaismā. Tā ir pieredze, kas uzlādēta ar laimes hormoniem un piedzīvojumiem!
Aicinām izbaudīt kopīgu radīšanas brīnumu un jaunas emocijas! Un protams – Ja vēlēsieties, dienas beigās  varēsiet baudīt nesteidzīgu, pašu radītu, restorāna līmeņa maltīti meža svaigumā!

Ieguvumi:

 • spēcīgas komandas pamatelements – darbs kopā;
 • prasmes izdzīvošanai dabā – ugunskura iekuršana, mezglu siešana, sola un galda gatavošana;
 • uzkrāta enerģija komandas spēka vairošanai;
 • uzlabots komandas noskaņojums aktīvā kustībā brīvā dabā;
 • veicināta un stiprināta savstarpējā komunikācija.

Laime slēpjas vienkāršībā!
Uzdāvini savai komandai iespēju atjaunot enerģiju, atgūt spēku un kopības sajūtu!

2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

Vilnis Brēmanis

Vilnis Brēmanis

BALTU KOMANDAS SPĒKA NOSLĒPUMS

Komandas treniņš “Baltu komandas spēka noslēpumi” būs jauna pieredze Tavai komandai!

Laiki mainās, uzdevumi mainās, taču pamatvērtības labam rezultātam paliek nemainīgas – mums vajadzīga spēcīga komanda, ar vienotu redzējumu, kurā spējam izpaust savus, ieraudzīt un izmantot citu talantus, lai sasniegtu labākos rezultātus. 

Šajā programmā, kur apvienojas daba, senatne, komandas izaicinājumi un labs noskaņojumus, būs iespēja gan iemācīties ko jaunu par sevi un par kolēģiem, gan labi pavadīt laiku, lai stiprinātu neformālo saikni komandas ietvaros.

Caur atgriešanos pagātnē, iepazīstot seno karavīru arodu un pieveicot tam raksturīgus izaicinājumus, apgūsi vairākas metodes, lai uzlabotu ikdienas sadarbību šodien.

Procesā saņemsi arī atgriezenisko saiti par sadarbību komandā, kas veicinās komandas sasniegumus un sadarbību nākotnē.

Dod iespēju savai komandai atgriezties pagātnē, lai piedzīvotu aizraujošas spēles, apgūtu jaunas prasmes un uzzinātu Baltu komandas spēka noslēpumus!

Eduards

Eduards Krūmiņš

Ieguvumi:

 • Caur spēlēm un uzdevumiem uzzināsi Baltu komandas vērtības, notestēsi bruņojumu, kā arī izmēģināsi prasmes, kas bija lietderīgas agrāk un  var noderēt arī šodien;
 • Ieraudzīsi lomas, kuras apzināti vai neapzināti ieņemam komandā cauri gadsimtiem un sapratīsi, kā šīs zināšanas Tev un komandai var noderēt ikdienā;
 • Apgūsi prasmes izdzīvošanai mežā;
 • Uzzināsi, kā tieši ikdienā vari stiprināt savu komandas spēku;
 • Pavadīsi dienu svaigā gaisā, baudīsi uz ugunskura gatavotu maltīti un atgriezīsies pagātnē, lai mācītos no Baltu komandas gudrībām.

Programma piemērota:

Dažādām komandām, kuras vēlas strādāt ar savu attīstību caur kopīgas pieredzes iegūšanu un ir gatavi dienu pavadīt mežā un praktiski darbojoties.

Programmas saturs palīdzēs pamanīt dažādās lomas komandā, kā arī saprast, kurš no komandas virzošajiem spēkiem dominē jūsu komandā vai gluži pretēji – kurš no spēkiem ir iztrūkstošs. Šīs zināšanas var palīdzēt nākotnē pieņemt sekmīgus lēmumus par komandas sastāvu, tās paplašināšanu, attīstības virzieniem.

Dienas norise:

 • Iepazīšanās ar Baltu komandas spēka noslēpumiem, senā karavīra arodu un bruņojumu;
 • Veiklības spēles starp dalībniekiem;
 • Senā karavīra stafete;
 • Komandas sadarbību veicinoši uzdevumi;
 • Kopīga pusdienu gatavošana;
 • “PAEI” modeļa apgūšana efektīvai komandas sadarbībai ilgtermiņā;
 • Uguns iegūšana bez sērkociņiem vai šķiltavām;
 • Lāpu izgatavošana;
 • Meža slieteņa būvniecība;
 • Atgriezeniskās saites rīka Radical Candor apguve sekmīgai komandas izaugsmei ilgtermiņā.

DZĪVESPRIEKA KODS

Programma, kas uzlādēs Tavas komandas enerģijas un prieka baterijas.

Tā būs tieši pretēja virtuālajai videi – iespēja pašam ar savām rokām radīt, radoši izpausties un piedzīvot jaunas emocijas.

Esi aizdomājies, vai Tu un Tava komanda spētu komfortabli dzīvot mežā vairākas dienas? Andžejs Reiters pats to praktizē jau vairākus gadus un dalīsies ar dažādiem  noslēpumiem, tehnikām un metodēm, lai ikviens spētu pats savām rokām radīt vidi,  sajust dzīvesprieku un gūt jaunu enerģiju.

2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

Jaunas zināšanas, pieredze un patiess prieks!

AKTIVITĀTES:

 • Vides radīšana – kā nekurienes vidū uzradīt skaistu un komfortablu apmetni.  Krēslu, galdu un nojumes radīšana. 
 • Ekoloģisko trauku darināšanas meistarklase – brīnišķīga prasme, ko vēlāk varēsi  iemācīt arī savai ģimenei un draugiem. 
 • Restorāns meža vidū – kā pagatavot restorāna cienīgu maltīti ar ikvienam  pieejamiem produktiem. Triki un meža zinības, kas var noderēt apmaldoties mežā.
 • Rūdīšanās māksla jebkādos laikapstākļos. Tu vari krietni vairāk, nekā Tev  šķiet. Kā ikdienā uzturēt spēku un vitalitāti. Vingrinājumi un tehnikas  pozitīvo emociju radīšanai. 
 • Meža spēles – laime slēpjas ikdienas mazajos mirkļos, kad ļaujam sev būt,  esam bez maskām un ļaujam sev piedzīvot nenopietnus ikdienas brīnumus.

MEŽA IZAICINĀJUMS

Visbiežāk mēs zinām, kā vajadzētu sadarboties un strādāt, kā komandai – un mums šķiet, ka  tā jau arī rīkojamies! Tomēr patiesībā visbiežāk mēs esam šauri par individuālo mērķi  domājoši kolēģi grupā, kurā strādājam.  

Reizēm, lai to mainītu, ir jānomaina vide, jāpiedzīvo kāds aizraujošs piedzīvojums, vai jāpārvar  kopīgas grūtības. Tas viss arī būs šajā treniņā – meža izaicinājumā!

2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

TRENIŅA BŪTĪBA UN IEGUVUMI:

 1. Piedzīvot un izdzīvot īstu un patiesu komandas un partnerības sajūtu; 
 2. Iziet ārpus komforta zonas un tajā pašā laikā kopīgi atpūsties; 
 3. Piedzīvot krīzes situāciju, lai apgūtu krīzes menedžmentu; 
 4. Iemācīties patiešām praktiskas meža izdzīvošanas tehnikas un saliedēt komandu.

TRENIŅA SOĻI:

 1. Tikšanās ar tiešo vadītāju, lai izrunātu būtiskāko uzstādījumu, kas jāsasniedz treniņa procesā; 
 2. Komanda saņem pirmo uzdevumu vēl esot birojā un plānotā treniņa nosacījumus un noteikumus. Komandai ir  jāsagādā konkrētas lietas, kas noderēs pēc tam mežā pildot dažādus uzdevumus (darbarīki, izejmateriāli un nedaudz no  pārtikas).
 3. 2 dienu treniņš ar nakšņošanu mežā (viena nakts). Programmas laikā grupa veic vairākus uzdevumu kompleksus, reizē  apgūstot dažādas izdzīvošanas tehnikas mežā. Kopā tiek radīta vide, pusdienas uz ugunskura, piedzīvoti pārsteigumi,  resursu medības, resursu pārdale un tas viss, lai tematiski, pievēršoties kādam no komandas darba pamatelementiem –  sadarbība, lēmumu pieņemšana, komunikācija, saskarsme, komandas darbs u.c. Pirmās dienas noslēgumā, komanda  piedzīvo arī krīzes situāciju, kas liek pārorientēties un atrast sevī jaunus resursus, lai pārvarētu grūtības. Procesa gaitā,  pēc uzdevumiem, treneris sniedz atgriezenisko saiti par saviem novērojumiem. Tāpat procesa gaitā treneris dalās savā  pieredzē, māca praktiskus vingrinājumus labākai ikdienas sadarbībai un meža zinības. 
 4. Pirmās treniņa dienas beigās komandu sagaida pirts.

Otrās dienas rītā ir kopīga izkustēšanās, meditācija, brokastis un saruna, kur grupa apkopo būtiskākās atziņas un rada  komandas vienošanos par tālāko sadarbību ikdienā. 

 1. Tikšanās ar tiešo vadītāju nedēļu pēc treniņa, lai vienotos, kā apkopotās atziņas tiks reāli ieviestas uzņēmuma ikdienā.

KOMANDAS UZLĀDE "REFRESH"

Komandas uzlāde "REFRESH"

PROGRAMMA 1. DIENA:

AKTIVITĀTES ĀRPUS TELPĀM:
Pirmajā dienā dalībnieki saņem misijas uzdevumu, ko visiem kopā jāpaveic. Misija sastāv no tik uzdevumiem, cik ir dalībnieku. Katram tiek izlozēta atbildība par viena uzdevuma rezultāta sasniegšanu. Izaugsmes treneris iepazīstina atbildīgos ar uzdevumu nosacījumiem. Tālākais process ir pašas komandas rīcībā. Svarīgi izpildīt visus uzdevumus. Secībai nav nozīmes. Procesa laikā ir zināmi atpūtas brīži pusdienām.

Pēc katra uzdevuma veikšanas atbildīgais vadītājs saņem atgriezenisko saiti no komandas dalībniekiem, kā arī visi piefiksē sev atziņas, kuras dienas noslēgumā tiek apkopotas kopējā refleksijā.

Pirmās dienas noslēguma refleksiju mērķis saņemt individuālu atgriezeniso saiti par sevi kā vadītāju, kāds esmu, kas ir stiprās puses un kas ir attīstības kompetences, kā arī aplūkot komandu kopumā, kādi esam, kā reaģējam dažādās situācijās. Ieguvums no dienas ir arī komandas sajūta un apzināties sevi kā daļu no komandas.

Vakara daļā – neformāls pasākums ar pirti un āra kublu, lai saliedētos un izrunātu nepateikto neformālā vidē. (Nav iekļauta investīciju sadaļā, rekomendācija no Training Lab puses)

PROGRAMMA 2. DIENA:

TRENIŅŠ TELPĀS VAI MEŽĀ:

1. Ko mēs vēlamies sasniegt strādājot kopā? Profesionālie un privātie mērķi.
2. Es un komanda. Mana loma komandā, kā tajā jūtos. Kas man ir vajadzīgs, lai izpaustu savu labāko
versiju. Komandas izvērtējums – KOMANDAS 6 ĢENIALITĀTES.
3. Komandas darbs pie vērtībām, mērķa un kopīgiem stratēģiskajiem plāniem.
4. Komunikācijas kļūdas, ko pieļaujam ikdienā, kas traucē mums saprasties.
5. Lēmumi – kam tieši ir jāmainās ikdienas sadarbībā, komunikācijā, lai mēs sasniegtu izvirzītos mērķus.
6. Ieraduma spēks.

Rezultātā – katrs dalībnieks apzinās savas vērtības, kas kopā veido komandas vērības, un ir noteikts
stratēģiskais redzējums un mērķis, kur tieši komanda virzās. Izanalizēti būtiskākie šķēršļi ikdienas
komunikācijā, kā arī panākta vienošanās, kas nepieciešams, lai turpinātu strādāt rezultatīvāk.

Vilnis Brēmanis

Vilnis Brēmanis

Elina

Elīna Pelčere

Uzdāvini savai komandai iespēju atjaunot enerģiju, atgūt spēku un kopības sajūtu!

Mūsu interaktīvās darbnīcas, āra piedzīvojumi un iesaistošie simulācijas uzdevumi ir rūpīgi izstrādāti, lai iedvesmotu, izglītotu un izklaidētu jūsu komandu.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.