Back
2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

Andžejs ir alpīnists, glābējs un komandas treneris. Pēc pirmās izglītības – plaša profila glābšanas darbu vadītājs, ar specialitāti konfliktologs. Vairāku Latvijas un citu valstu sporta komandu psiholoģiskās sagatavotības treneris. To starp – BK Ventspils, hokeja komanda “Kurbads”, Latvijas basketbola savienība, Kartinga skola, kā arī individuālais sportistu motivācijas treneris. 

Viņš ir izveidojis un vadījis vairākus sporta klubus Latvijā, t.sk. sporta klubu “Kolonna”. Paralēli viņš ir Latvijas lielāko uzņēmumu zvanu centru stresa vadības treneris, to starp: LMT, Transcom World Wide, u.c. Andžejs ir arī Taizmes boksa un austrumu cīņu pasniedzējs, personīgais koučs, konfliktologs un pārrunu vešanas konsultants.

Andžejs ir sarakstījis vairākas grāmatas par veselību un izaugsmi; studējis Ugunsdzēsības un glābšanas militārajā akadēmijā Zviedrijā, vadījis kursu “Saskarsme un pārrunu vešanas prasmes” Rīgas Stradiņu Universitātē, apguvis bezkontakta aizsardzības metodikas Life Fitness akadēmijā Maskavā un regulāri organizē kalnu pārgājienus un izdzīvošanas nometnes nedraudzīgā vidē.

Starp Andžeja klientiem ir LMT, Transcom Worldwide Latvia Sia, DHL, Kurbads, Latvijas Gāze, Berlin-Chemie/Menarini Baltic Sia, SEESAM, Scania,  Agromatiko, Latvijas Finieris, Maxima, Latvijas valsts meži u.c.

Dzīvē un treniņos Andžeju virza pārliecība, ka – 

“Attiecības ar jebkuru cilvēku ir nevis personīgā komforta vai izdevīguma forma, bet atbilde uz jautājumu, ko es ar šo cilvēku kopā varu izdarīt labāk, kā viens pats.”