Back
Andrejs Sergejevs - Training Lab apmācības, konsultācijas

Andrejs Sergejevs

Uzņēmējs, augstākā līmeņa vadītājs, digitālā biznesa stratēģijas konsultants ar 20+ gadu unikālu starptautisku biznesa pieredzi, vadot un attīstot uzņēmumus un miljonus vērtus digitālos biznesus dažādās valstīs.

Andrejs arī konsultē un apmāca augstākā līmeņa vadītājus, uzņēmējus un līderus no dažādām nozarēm Eiropā, Krievijā, ASV un Tuvajos Austrumos par digitālo transformāciju, e-komerciju, biznesa stratēģiju, līderību, un rezultātu sasniegšanu digitālajā laikmetā.

“Šajā krīzes laikā ne tikai biznesa nākotne ir digitāla, bet arī tagadne, jo strauji mainījusies dzīves un biznesa realitāte. Ja  mēs vēlamies saglabāt biznesu un klientus šajā izaicinošajā laikā, un būt konkurētspējīgi digitālājā laikmetā – mums ir nepieciešams jaunais domāšanas veids, atšķirīga biznesa stratēģija un jaunas prasmes. Un vissvarīgākais – rīkoties ātri.”

Klienta atsauksme –

“Andrejs ir noslīpēts un spējīgs vadītājs, un viņš ir aprīkots ar dažām no pasaules labākajām apmācības sistēmām un materiāliem. Viņa vēlme vadīt citus kā uzlabot savu personīgo un profesionālo dzīvi, ir acīmredzama un sirsnīga.”