Back
Eduards

Eduards Krūmiņš

Eduards ir Training Lab jaunākais treneris – īsts Millenials paaudzes paraugs, kura stiprās puses ir personības izaugsme, projektu plānošana un pārraudzība, procesu definēšana un uzlabošana, darbs ar dažādu paaudžu cilvēkiem, komandas veidošana un vadība. 

Dažādas nodarbības jauniešiem un citiem interesentiem Eduards ir vadījis jau kopš 16 gadu vecuma. Training Lab Eduards ir darbojies gan trenera asistenta, gan projektu vadītāja, gan arī vadības asistenta lomās. 

Eduards darbojas daudz dažādos projektos un viņam ir plaša pieredze gan organizējot nometnes un seminārus, gan plānojot un koordinējot savas muzikālās apvienības koncertus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Jauniešu attīstības programmā Go Beyond viņš no dalībnieka izauga līdz programmas vadītājam. Viņam ir arī Go Beyond trenera sertifikāts, ko ieguvis, vadot nodarbības par iedomāto robežu apzināšanos un nojaukšanu, kā arī stipro pušu ieraudzīšanu un to izmantošanu.

Papildinājis zināšanas Eduards ir arī starptautiskās apmācībās Grieķijā, kur apguva to, kā sekmīgāk veidot pieredzes mācību procesus, kā arī tos vadīt un uzraudzīt.

Latvijā apguvis RISEBA profesionālās pilnveides izglītības programmu Projektu vadība ar Agile, Scrum, Lean, Kanban, kā arī LU Open Minded kursu par  X, Y, Z un A paaudzēm un to radītajiem izaicinājumiem darba devējiem.

Bakalaura grādu Eduards ir ieguvis Latvijas Kultūras akadēmijā.

Eduards uzskata tā: 

“Spēja ieraudzīt kopējo bildi un katra zobrata lomu tajā ir sekmīgas attīstības un uzvaras pamatā.” 

Eduardu motivē uzņēmumu, komandu un personību zobratu izzināšana un grozīšana, lai sekmētu veiksmīgu to mijiedarbi un katram palīdzētu sasniegt vēlamākos rezultātus.