Back
Silvestrs

Szilveszter Hegedus

Szilvesters ir enerģisks, kaislīgs un harizmātisks profesionālis – cilvēks ar daudziem talantiem. Viņš ir prasīgs – gan pret citiem, gan pret sevi, un šī attieksme vinam devusi iespēju sasniegt augstus rezultātus. Viens no uzņēmumiem, kurā Szilvesters ir ilgstoši strādājis, ir Schneider Electric ražotne Ungārijā, uzlabojot komandas garu, procesus, peļņu un produktivitāti, pielietojot LEAN un Industry 4.0 metodes, kā arī veicinot klientu izpratni, darbinieku lojalitāti un atbildības sajūtu, pielietojot komandas attīstības metodes.  

Viņam ir grāds ekonomikā, starptautiskajās attiecībās un elektroinženierzinātnē, apguvis LEAN un strādājis kā iekšējais LEAN auditors, spēj komunicēt 6 valodās un viņam patīk sports brīvā dabā. Un, lai arī viņš ir aizrautīgs attiecībā uz biznesu, viņš ir arī jogas skolotājs un nodarbojas ar meditāciju, pierādot, ka vari būt produktīvs, mierīgs un priecīgs vienlaikus.

Viņa moto –
«Ja ir griba, ir ceļš!»

Kā trenerim viņa mērķis ir panākt labākus, gudrākus rezultātus ilgtspējīgā un harmoniskā veidā! Apmācībās viņš apvieno akadēmiskās zināšanas ar 15+ gadu pieredzi augstākā līmeņa vadībā.

Kā treneris un konsultants ir strādājis pie LEAN, komandas / organizācijas attīstības un līderības tēmām ar vairāk nekā 100 dažāda lieluma un biznesa sektora uzņēmumiem Ungārijā un Latvijā. Viņš ir sadarbojies ar tādiem uzņēmumiem, kā Robert Bosch, Schneider Electric, Dykin/Dinair, ATEA Latvia, Bohnenkamp, Valpro.

Szilveszter saka:

“Izcils un ilgtspējīgs sniegums ir nepārtrauktu uzlabojumu, pareizu un bieži pieņemtu procesu un labi apmācītas, entuziastiskas komandas dabisks rezultāts.”