Back
EgonsS

Egons Silenieks

Training Lab biznesa izaugsmes treneris. Klientiem palīdz saskatīt iespējas kā uzlabot savas prasmes ikdienā. Pieredzi guvis tādos uzņēmumos kā CircleK, Tele2 un SIXT. 

Jau vairāk kā 10 gadus vada apmācības gan kā iekšējais treneris, gan palīdz citu uzņēmumu komandām un vadītājiem. Māca – līderību, klientu apkalpošanu un pārdošanu. Egons vienmēr meklē veidus kā teorētiskās zināšanas izmantot ikdienā, lai patiešām pārbaudītu, izprastu un varētu ikdienā tās pielietot.

Vadījis līderu treniņus Tele2 un CircleK kā no cilvēku grupas kļūt par komandu. Kā sniegt kvalitatīvu atgriezenisko saiti, uzstādīt SMART mērķus, izprast un pielietot piemērotus vadības stilus dažādos komandas attīstības posmos.

Apmācības vadītājiem ir atbalsts dažādās pārmaiņās arī, piemēram, speciālistam kļūstot par vadītāju tiek nodrošināti rīki un radīta izpratne par jaunās lomas atšķirībām. 

Egons ir ieguvis zināšanas vairāku gadu laikā piedaloties dažādās apmācībās un semināros, kā koučings, pārdošanas prasmju treniņi, līderu treniņi, kas sniedz daudzpusīgu redzējumu un ļauj piedāvāt dažādus rīkus komandu attīstībai un arī līderu izaugsmei. 

Ikdienā nodrošina klientu apmierinātību Baltijā un strādā pie jaunu un inovatīvu risinājumu ieviešanas tirgū. Šīs zināšanas palīdz vadīt apmācības IT vadītājiem un sniegt praktiskas iemaņas un rīkus rezultātu sasniegšanai. 

Egona moto:

Centies nevis gūt panākumus, bet gan būt vērtība.” – Alberts Einšteins