Back
Ivars

Ivars Juškēvics

Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir  Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas Biznesa Personību “procesoros”, uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas  balstās uz vadības praktisko pieredzi 15 gadu garumā, un rezultējusies arī SIA “Training Lab” apgrozījuma divkāršošanu 2017.gadā.

Galvenās tēmas, kuras tiek vadītas, ir apmācības, pieredzes izglītības treniņi ar inovācijām (VR u.c.), savukārt, Individuālās konsultācijas ar koučinga elementiem ir otrs svarīgākais virziens ar mērķi palīdzēt Biznesa personībām atraisīt savu potenciālu un sasniegt savus mērķus.

Pēdējo 6 gadu laikā, Ivara personīgās izaugsmes, vadības, pārdošanas un komandas attīstības treniņus un uzstāšanās ir apmeklējuši vairāk, kā 5000 dalībnieki.

Starp Ivara klientiem var minēt tādus savas nozares vadošos uzņēmumus kā: SIA Konekesko, SIA Stokker,  SIA Teva, SIA Saldumu Tirdzniecība, SIA Agrimatco, SIA Talsu ATU, A/S Diāna, restorānu tīkls KID un Steiku Haoss, A/S Citadele, VAS CSDD, A/S Olainfarm, SIA Strabag, SIA Saldus Ceļinieks, A/S Latvijas Gāze, SIA Wurth, SIA Magma, SIA Loreal , Mc Donalds, SIA ECO Baltija Grupa , SIA Pata AB, SIA Neste, AS Drogas, SIA LMT, SIA UPB u.c.

Ivara moto 

“Izdari katru lietu par 1% labāk!” 

Arī treniņu laikā rosina dalībniekus pārkāpt komforta zonu un sasniegt vairāk. Tādēļ Ivara treniņi ir piesātināti ar enerģiju, praktiskiem piemēriem un ieteikumiem.

UZSTĀŠANĀS UN PUBLIKĀCIJAS:

ATSAUKSMES:

Ļoti patika praktiskie piemēri un uzdevumi (piemēram, sapulces vadīšana). Ivara treniņu pasniegšanas pieeja bija draudzīga un tai pat laikā – profesionāla un motivējoša.We Build Parks apmācību “Vadītājs-darītājs” dalībnieks

Bija ļoti labs, teicams Trenera darbs! Ivars dalījās ar personīgo pieredzi, uzbūvējot savu tēlu klausītāju acīs un to pamatojot, respektīvi, pamatoja sevi kā nozares profesionāli un kā pieredzējušu Treneri. – Latvenergo apmācību “Mierpilna emociju vadība” dalībnieks

Cilvēcīgs cilvēks ar labu humora izjūtu. Vienkāršiem vārdiem, interesanti pasniedz mācību saturu, veiksmīgi iesaistot visus praktiskā zināšanu pielietošanā. Noteikti otrreiz izvēlētos Ivaru kā treneri viņa cilvēcīguma dēļ, spējas izskaidrot, iedziļināties. Vienmēr ieinteresēts, aktīvs un kārtīgi sagatavojies. – Europcar apmācību “Apzināts darbs ar klientiem” dalībnieks