Back

Ja Tu un Tava komanda esiet noilgojušies pēc savu “bateriju” uzlādēšanas, īstas un aizraujošas kopā būšanas svaigā gaisā, tad mēs jūs aicinām pieteikties komandas saliedēšanas pasākumiem kopā ar mūsu iedvesmojošajiem un enerģiskajiem treneriem –  Andžeju Reiteru, Brigitu Mironovu, Vilni Brēmani, Eduardu Krūmiņu vai Gintu Gaumalu

Izvēlies kādu no jau gatavajām programmām vai arī sazinies ar mums, lai izveidotu īpaši jums radītu pasākumu!

ATKLĀJ SAVAS KOMANDAS MEŽONĪGO DABU!

Kā būtu vienu dienu no ierastajiem kolēģiem pārtapt par Robiniem Hudiem un Ronjām – laupītāju meitām? Skriet mežā, izjust pirmatnējo brīvību un enerģizējoša piedzīvojuma garšu? Piedzīvot, kā būtu, ja nāktos izdzīvot mežā un radīt apmetni no nekā?

Kāds ir katra apslēptais potenciāls, ko ikdienas rutīna neatklāj?

Tavas komandas vajadzības:

 • iegūt jaunu enerģiju
 • iedvesmoties
 • kopīgs piedzīvojums
 • nomainīt vidi
 • kopīga atpūta bez sasniedzamajiem mērķiem un papildus mācīšanās

Mūsu pirmatnējā daba slēpj daudz dārgumu, ar kuriem ikdienā nenojaušam.

Šis piedzīvojums mežā ļaus atvērt vēl nebijušus spēju un iespēju līmeņus, piedzīvot vienam otru pilnīgi jaunos un neierastos apstākļos. Iepazīt kolēģus, ko satiekat katru dienu, pavisam citā gaismā.

Tā ir pieredze, kas uzlādēta ar laimes un piedzīvojumu hormoniem!

Aicinām izbaudīt kopīgu radīšanas brīnumu un jaunas emocijas!

Un protams – Ja vēlēsieties, dienas beigās  varēsiet baudīt nesteidzīgu, pašu radītu, restorāna līmeņa maltīti meža svaigumā!

DDD ieguvumi:

 • neierasts skatījums vienam uz otru

 • vēl nebijis piedzīvojums

 • enerģija

 • laimes sajūta visai komandai

 • sārti vaigi un smaids sejā

Laime slēpjas vienkāršībā!

Uzdāvini savai komandai iespēju atjaunot enerģiju, atgūt spēku un kopības sajūtu!

2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

Vilnis

Vilnis Brēmanis

Komandas treniņš “Baltu komandas spēka noslēpumi” būs jauna pieredze Tavai komandai! Caur atgriešanos pagātnē, iepazīstot seno karavīru arodu un pieveicot tam raksturīgus izaicinājumus, apgūsi vairākas metodes, lai uzlabotu ikdienas sadarbību šodien. Procesā saņemsi arī atgriezenisko saiti par sadarbību komandā, kas veicinās komandas sasniegumus un sadarbību nākotnē.

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

 • Caur spēlēm un uzdevumiem uzzināsi Baltu komandas vērtības, notestēsi bruņojumu, kā arī izmēģināsi prasmes, kas bija lietderīgas agrāk un  var noderēt arī šodien;
 • Ieraudzīsi lomas, kuras apzināti vai neapzināti ieņemam komandā cauri gadsimtiem un sapratīsi, kā šīs zināšanas Tev un komandai var noderēt ikdienā;
 • Apgūsi prasmes izdzīvošanai mežā;
 • Uzzināsi, kā tieši ikdienā vari stiprināt savu komandas spēku;
 • Pavadīsi dienu svaigā gaisā, baudīsi uz ugunskura gatavotu maltīti un atgriezīsies pagātnē, lai mācītos no Baltu komandas gudrībām.

Programma piemērota:

Dažādām komandām, kuras vēlas strādāt ar savu attīstību caur kopīgas pieredzes iegūšanu un ir gatavi dienu pavadīt mežā un praktiski darbojoties.

Programmas saturs palīdzēs pamanīt dažādās lomas komandā, kā arī saprast, kurš no komandas virzošajiem spēkiem dominē jūsu komandā vai gluži pretēji – kurš no spēkiem ir iztrūkstošs. Šīs zināšanas var palīdzēt nākotnē pieņemt sekmīgus lēmumus par komandas sastāvu, tās paplašināšanu, attīstības virzieniem.

Dienas norise

 • Iepazīšanās ar Baltu komandas spēka noslēpumiem, senā karavīra arodu un bruņojumu;
 • Veiklības spēles starp dalībniekiem;
 • Senā karavīra stafete;
 • Komandas sadarbību veicinoši uzdevumi;
 • Kopīga pusdienu gatavošana;
 • “PAEI” modeļa apgūšana efektīvai komandas sadarbībai ilgtermiņā;
 • Uguns iegūšana bez sērkociņiem vai šķiltavām;
 • Lāpu izgatavošana;
 • Meža slieteņa būvniecība;
 • Atgriezeniskās saites rīka Radical Candor apguve sekmīgai komandas izaugsmei ilgtermiņā.

Dod iespēju savai komandai atgriezties pagātnē, lai piedzīvotu aizraujošas spēles, apgūtu jaunas prasmes un uzzinātu Baltu komandas spēka noslēpumus!

Eduards

Eduards Krūmiņš

“Mierpilna komanda ledusaukstā ūdenī” ir treniņš, kas sniedz iespēju kopā ar komandu izbaudīt jaunu pieredzi izbaudos ledusaukstu ūdeni, kā arī atslābināt prātu un ķermeni no ikdienas stresa. Šis treniņš apvieno jaunākās tehnoloģijas un reālu rīcību, kas kopā veido neaizmirstamu pieredzi!

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

1. Apgūstot spēju mierīgi izbaudīt auksto ūdens peldi Tu apgūsti spēju mierīgi izbaudīt jebkuru savas dzīves situāciju, kas sākotnēji šķiet izaicinoša!
2. Katru reizi, kad esi izbaudījis/usi auksto peldi, Tu norūdi savu nervu sistēmu, kā rezultātā Tu dzīvo mierpilnāku dzīvi!
3. Kad esi aukstajā ūdenī – Tu esi šeit un tagad. Tā ir fenomenāla iespēja ne par ko nedomāt! Un šo prasmi pārceļot uz dzīvi Tu kļūsti daudz apzinātāks/a.

AKTIVITĀTES:

8h

TEORĒTISKĀ DAĻA

1. Kā uzturēt možu mūsu drosmes darīšanas muskuli?
• Kādi ir cilvēka dabiskie ierobežojošie aizsargmehānismi un kā tos apiet?

2. Komforta zona – vieta, kur nav progresa. Kuras darbības virza uz rezultātu un kuras bremzē?

3. Stresa vadības instrumentu kaste – instrumenti un rīki stresa vadībai.
– elpošanas tehnikas
– fiziskie vingrinājumi
– apzinātības prakses

PRAKTISKĀ DAĻA

4. Elpošanas tehnika, kas būtiski maina bioķīmisko asins sastāvu un paaugstina stresa toleranci ķermenī.

5. Meditācija ar MUSE ierīci un biofeedback, kas sniedz atgriezenisko saiti, kā prāta fokuss un relaksācija ietekmē
spēju atslābināties

6. Gremdēšanās ledus ūdenī – sadarbība ar savu «accountability partner» stresa situācijā – praktiski apgūtā pielietošana.

Programma, kas uzlādēs Tavas komandas enerģijas un prieka baterijas. Tā būs tieši pretēja virtuālajai videi – iespēja pašam ar savām rokām radīt, radoši izpausties un piedzīvot jaunas emocijas.

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

Jaunas zināšanas, pieredze un patiess prieks!

AKTIVITĀTES:

8h

Esi aizdomājies, vai Tu un Tava komanda spētu komfortabli dzīvot mežā vairākas  dienas? Andžejs Reiters pats to praktizē jau vairākus gadus un dalīsies ar dažādiem  noslēpumiem, tehnikām un metodēm, lai ikviens spētu pats savām rokām radīt vidi,  sajust dzīvesprieku un uzlādētu savas baterijas. 

 • Vides radīšana – kā nekurienes vidū uzradīt skaistu un komfortablu apmetni.  Krēslu, galdu un nojumes radīšana. 
 • Ekoloģisko trauku darināšanas meistarklase – brīnišķīga prasme, ko vēlāk varēsi  iemācīt arī savai ģimenei un draugiem. 
 • Restorāns meža vidū – kā pagatavot restorāna cienīgu maltīti ar ikvienam  pieejamiem produktiem. Triki un meža zinības, kas var noderēt apmaldoties mežā.
 • Rūdīšanās māksla jebkādos laikapstākļos. Tu vari krietni vairāk, nekā Tev  šķiet. Kā ikdienā uzturēt spēku un vitalitāti. Vingrinājumi un tehnikas  pozitīvo emociju radīšanai. 
 • Meža spēles – laime slēpjas ikdienas mazajos mirkļos, kad ļaujam sev būt,  esam bez maskām un ļaujam sev piedzīvot nenopietnus ikdienas brīnumus.
2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

Efektīvas lēmumu pieņemšanas un komunikācijas spēle komandām – biznesa spēle, efektīva metode, kā ar pieredzes izglītības metodēm komandā veidot, trenēt un nostiprināt efektīvus savstarpējās komunikācijas paņēmienus, mūsdienīgas un resursus ekonomējošas lēmumu pieņemšanas metodes un subsidiaritātes principus sadarbībā.

* Spēle ir piemērots izaugsmes rīks komandām no 6 līdz 130 dalībniekiem un to iespējams organizēt gan klātienē, gan tiešsaistē latviešu, krievu vai angļu valodā.

IEGUVUMI UN SPĒLES PRINCIPI:

 1. Iegūta un izmēģināta jauna struktūra lēmumu pieņemšanai, attīstot komandā subsidaritāti* un spēju diskutēt, veicot to neformālas spēles veidā.
 2. Holacracy’s integrētā lēmumu pieņemšanas metode, decentralizētas vadības un organizācijas pārvaldībā, kurā autoritāte un lēmumu pieņemšana tiek sadalīta pašorganizējošā komandā.
  Subsidiaritātes princips nozīme, ka vadība lēmuma pieņemšanā ieņem atbalsta funkciju, veicot tikai uzdevumus, kurus nevar veikt vietējā, zemākā līmenī.
 3. Nevardarbīgās komunikācijas metode (Non-violent Commication), 4 soļu metode (nevērtējoša novērošana, savu jūtu atpazīšana, ar šīm jūtām saistīto vajadzību noteikšana un konkrētu lūgumu formulēšana), ar mērķi, lai sarunu biedrs varētu mūs sadzirdēt un saprast. Rezultātā komunikācija kļūs efektīvāka.
 4. Formāts: aizraujoša komandu sacensība, 3 h spēle, praktizējot metodes. Punktu vākšana, uzvarētāju noteikšana pēc punktu skaita. * 6-130 dalībnieki, sadalīti grupās pa 6-10, un tiek izveidots atbilstošs skaits komandu. Zoom vai klātiene. Latviešu, angļu vai krievu valoda.
 5. Spēlē tiek risināts iedomāts stāsts (piemēram, lidmašīnas katastrofa, vientuļa sala u.c.)

AKTIVITĀTES:

8h

1. Attieksme Atvērtība.
Soļi un principi un kā tos izmantot.

2. “Noteikumu” sistēma subsidiaritātes praktizēšanai, pēc kuras komanda strādā kopā: komandas locekļi pēc tam izmanto šo ietvaru, lai kopīgi pārrunātu un izlemtu, kā tieši viņi vēlas darboties.

3. Spēles leģenda. Izklāsts, uzdevumi un lomas. Spēles raundu skaidrojums. Katram spēles raundam ir noteikts laiks, uzdevums un punktu skaits.

4. Holacracy integrētais lēmumu pieņemšanas process. Priekšlikums. Precizējošie jautājumi. Reakcijas raunds. Grozīt un precizēt. Iebildumu raunds. Integrācija, lēmums.

5. Refleksiija Komandu apspriede un vērtīgo ieguvumu definēšana. Start – stop – continue. Ko mēs paņemsim izmantošanai ikdienas darbā?

6. Uzvarētāji (ja 1+ komanda) – komanda ar vislielāko punktu skaitu saņem ceļojošo balvu, kas uzņēmumā simbolizē Holocracy pieejas prasmi izmantot lēmumu pieņemšanā.

Ginta

Ginta Gaumala

Par emociju, prieku, katras dienas rītu, kas pienāk pāri visām likstām. Par sevi, pateicību un kolēģiem, kurus redzu un kuriem esmu pateicīgs par iespēju strādāt kopā. Kopīga pamošanās pēc ziemas un gatavība darīt jau citā laikmetā.

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

Par emociju, prieku, katras dienas rītu, kas pienāk pāri visām likstām. Par sevi, pateicību un kolēģiem, kurus redzu un kuriem esmu pateicīgs par iespēju strādāt kopā. Kopīga pamošanās pēc ziemas un gatavība darīt jau citā laikmetā.

AKTIVITĀTES:

8h

Programmas laikā grupa veic vairākus uzdevumu kompleksus, reizē apgūstot dažādas enerģijas atjaunošanas tehnikas, kā arī meža noslēpumus. Kopā tiek radīta vide, pusdienas uz ugunskura, piedzīvoti pārsteigumi, tas viss, lai tematiski, pievēršoties kādai no tēmām – sadarbība, saskarsme, dzīvesprieks, pēcpandēmijas antidepresanti ķermeņa un gara labsajūtai.
Tēmas un sarunas ap ugunskuru:
• Kā sagatavot savu prātu un ķermeni nākotnes izaicinājumiem.
• Pozitīvo emociju nozīmē un spēja to radīt. Pat vingrinājumi un
tehnikas tam. Vingrinājumi enerģijas atjaunošanai.
• Kā neļaut baterijām nosēsties? Sevis pasargāšana no informācijas
lavīnas. Tehnikas emociju vadīšanai.
• Veselīgu robežu vilkšana darbā un privātajā telpā.

2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

TRENIŅA BŪTĪBA UN IEGUVUMI:

Visbiežāk mēs zinām, kā vajadzētu sadarboties un strādāt, kā komandai – un mums šķiet, ka  tā jau arī rīkojamies! Tomēr patiesībā visbiežāk mēs esam šauri par individuālo mērķi  domājoši kolēģi grupā, kurā strādājam. Reizēm, lai to mainītu, ir jānomaina vide, jāpiedzīvo  kāds aizraujošs piedzīvojums, vai jāpārvar kopīgas grūtības. Tas viss arī būs šajā treniņā –  izaugsmes pārgājienā ar uzdevumiem.

1.Piedzīvot un izdzīvot īstu un patiesu komandas un partnerības sajūtu; 

2.Iziet ārpus komforta zonas un tajā pašā laikā kopīgi atpūsties; 

3.Piedzīvot krīzes situāciju, lai apgūtu krīzes menedžmentu; 

4.Iepazīt vienam otru un saliedēt komandu

TRENIŅA PROGRAMMA:

Komanda trenera pavadībā dodas pārgājienā, pa ceļam saskaroties ar dažāda tipa pārbaudījumiem un pārstegumiem. Pārgājiena norises vieta iepriekš tiek saskaņota, izvēloties no trenera pārbaudītām plašām iespējām dažādos Latvijas novados. Programmas laikā  komanda veic vairākus uzdevumu kompleksus, kuri sakārtoti secīgi gan pēc sarežģītības līmeņa, gan arī tematiski, pievēršoties  kādam no komandas darba pamatelementiem – sadarbība, lēmumu pieņemšana, komunikācija un saskarsme, laika vadīšana u.c.

 1. Rezultāts 

Šī posma uzdevumi veidoti tā, lai  orientētu komandu uz rezultātu. Katra  ieguldījums svarīgs kopējā procesā.  Komanda krāj punktus, lai tiktu pie  pusdienu resursiem – un vēlāk paši tās  pagatavotu.

 1. Sadarbība 

Pēc pusdienām dalībniekiem klāt  nākamais izaugsmes līmenis, kas  saistīts ar uzdevumiem, kur svarīga  savstarpēja sadarbība un  uzticēšanās.

 1. Atgriezeniskā saite 

Dienas laikā komanda nonāk galā pie  ugunskura vietas, kur kopīgi atskatās uz  piedzīvoto, veic atziņas, kas palīdzētu  ikdienas darbā un nosprauž soļus, kā tās  iedzīvināt.

IESPĒJAMIE UZDEVUMI:

 1. Pārvietošanās pēc kartes
 2. Pārgājiens ar acīm ciet – pārvietošanās pa pāriem, kur vienam no dalībniekiem acis ciet, bet otrs vada tikai stāstot.  Pārvietošanās notiek pa vidi, kur pat ar acīm vaļā grūti pārvietoties.  
 3. Skautu pārceltuve – dalībniekiem no organizatoru dotiem resursiem jāpagatavo pārceltuve, lai tiktu pāri upei,  nesaslapinot kājas   
 4. Pusdienu pagatavošana uz ugunskura
 5. Tilts – dalībniekiem jāsamainās vietām, atrodoties uz baļķa, kurš atrodas virs upes 
 6. Virves pavēlnieks – pa virvi jāpārvar upe, dalībnieki var palīdzēt tikai ar virves turēšanu, vai komandas krusts – visiem  dalībniekiem jāsamainās vietām, atrodoties uz virvēm.
Vilnis

Vilnis Brēmanis

TRENIŅA BŪTĪBA UN IEGUVUMI:

Visbiežāk mēs zinām, kā vajadzētu sadarboties un strādāt, kā komandai – un mums šķiet, ka  tā jau arī rīkojamies! Tomēr patiesībā visbiežāk mēs esam šauri par individuālo mērķi  domājoši kolēģi grupā, kurā strādājam.  

Reizēm, lai to mainītu, ir jānomaina vide, jāpiedzīvo kāds aizraujošs piedzīvojums, vai jāpārvar  kopīgas grūtības. Tas viss arī būs šajā treniņā – meža izaicinājumā!

1.Piedzīvot un izdzīvot īstu un patiesu komandas un partnerības sajūtu; 

2.Iziet ārpus komforta zonas un tajā pašā laikā kopīgi atpūsties; 

3.Piedzīvot krīzes situāciju, lai apgūtu krīzes menedžmentu; 

4.Iemācīties patiešām praktiskas meža izdzīvošanas tehnikas un saliedēt komandu.

TRENIŅA SOĻI:

 1. Tikšanās ar tiešo vadītāju, lai izrunātu būtiskāko uzstādījumu, kas jāsasniedz treniņa procesā; 
 2. Komanda saņem pirmo uzdevumu vēl esot birojā un plānotā treniņa nosacījumus un noteikumus. Komandai ir  jāsagādā konkrētas lietas, kas noderēs pēc tam mežā pildot dažādus uzdevumus (darbarīki, izejmateriāli un nedaudz no  pārtikas).
 3. 2 dienu treniņš ar nakšņošanu mežā (viena nakts). Programmas laikā grupa veic vairākus uzdevumu kompleksus, reizē  apgūstot dažādas izdzīvošanas tehnikas mežā. Kopā tiek radīta vide, pusdienas uz ugunskura, piedzīvoti pārsteigumi,  resursu medības, resursu pārdale un tas viss, lai tematiski, pievēršoties kādam no komandas darba pamatelementiem –  sadarbība, lēmumu pieņemšana, komunikācija, saskarsme, komandas darbs u.c. Pirmās dienas noslēgumā, komanda  piedzīvo arī krīzes situāciju, kas liek pārorientēties un atrast sevī jaunus resursus, lai pārvarētu grūtības. Procesa gaitā,  pēc uzdevumiem, treneris sniedz atgriezenisko saiti par saviem novērojumiem. Tāpat procesa gaitā treneris dalās savā  pieredzē, māca praktiskus vingrinājumus labākai ikdienas sadarbībai un meža zinības. 
 4. Pirmās treniņa dienas beigās komandu sagaida pirts.

Otrās dienas rītā ir kopīga izkustēšanās, meditācija, brokastis un saruna, kur grupa apkopo būtiskākās atziņas un rada  komandas vienošanos par tālāko sadarbību ikdienā. 

 1. Tikšanās ar tiešo vadītāju nedēļu pēc treniņa, lai vienotos, kā apkopotās atziņas tiks reāli ieviestas uzņēmuma ikdienā.
2017-07-04-14_28_39andzejs-600×525

Andžejs Reiters

TRENIŅA NORISE PROGRAMMA

PROGRAMMA 1. DIENA:

AKTIVITĀTES ĀRPUS TELPĀM:
Pirmajā dienā dalībnieki saņem misijas uzdevumu, ko visiem kopā jāpaveic. Misija sastāv no tik uzdevumiem, cik ir dalībnieku. Katram tiek izlozēta atbildība par viena uzdevuma rezultāta sasniegšanu. Izaugsmes treneris iepazīstina atbildīgos ar uzdevumu nosacījumiem. Tālākais process ir pašas komandas rīcībā. Svarīgi izpildīt visus uzdevumus. Secībai nav nozīmes. Procesa laikā ir zināmi atpūtas brīži pusdienām.

Pēc katra uzdevuma veikšanas atbildīgais vadītājs saņem atgriezenisko saiti no komandas dalībniekiem, kā arī visi piefiksē sev atziņas, kuras dienas noslēgumā tiek apkopotas kopējā refleksijā.

Pirmās dienas noslēguma refleksiju mērķis saņemt individuālu atgriezeniso saiti par sevi kā vadītāju, kāds esmu, kas ir stiprās puses un kas ir attīstības kompetences, kā arī aplūkot komandu kopumā, kādi esam, kā reaģējam dažādās situācijās. Ieguvums no dienas ir arī komandas sajūta un apzināties sevi kā daļu no komandas.

Vakara daļā – neformāls pasākums ar pirti un āra kublu, lai saliedētos un izrunātu nepateikto neformālā vidē. (Nav iekļauta investīciju sadaļā, rekomendācija no Training Lab puses)

PROGRAMMA 2. DIENA:

TRENIŅŠ TELPĀS VAI MEŽĀ:

1. Ko mēs vēlamies sasniegt strādājot kopā? Profesionālie un privātie mērķi.
2. Es un komanda. Mana loma komandā, kā tajā jūtos. Kas man ir vajadzīgs, lai izpaustu savu labāko
versiju.
3. Komandas darbs pie vērtībām, mērķa un kopīgiem stratēģiskajiem plāniem.
4. Komunikācijas kļūdas, ko pieļaujam ikdienā, kas traucē mums saprasties.
5. Lēmumi – kam tieši ir jāmainās ikdienas sadarbībā, komunikācijā, lai mēs sasniegtu izvirzītos mērķus.
6. Ieraduma spēks.

Rezultātā – katrs dalībnieks apzinās savas vērtības, kas kopā veido komandas vērības, un ir noteikts
stratēģiskais redzējums un mērķis, kur tieši komanda virzās. Izanalizēti būtiskākie šķēršļi ikdienas
komunikācijā, kā arī panākta vienošanās, kas nepieciešams, lai turpinātu strādāt rezultatīvāk.

Vilnis

Vilnis Brēmanis

PROGRAMMA (4 h vai 8 h):

1. Apzinātības spēks:
5 soļi EQ attīstībai – apzināties, vadīt, vairot – motivāciju un enerģiju, pamanīt citus
un veidot patiesas attiecības. Kāda ir emociju nozīme un ietekme ikdienas darbā un
komunikācijā.

2. Emociju ietekme
Fizioloģija, emocijas un stress. Kā tās veidojas, kas ietekmē un ko tieši nozīmē
pārvaldīt savas emocijas. Kādu ietekmi atstāj citu cilvēku emocijas uz mani cilvēcīgi
un profesionāli. Kāda ir mana patiesā spēja tās pārvaldīt?

3. Apziņas «higiēna» un anti-stresa vingrinājumi, kuri palīdz nomierināt prātu.
Praktiskas tehnikas, kā atslēgties no negatīvas informācijas, neuzņemt un nenest
to tālāk. Kā tehnoloģijas var palīdzēt attīstīt EQ un mazināt stresu ikdienā.
Aplikācijas, kas palīdz attīstīt EQ.

DIVU DIENU KOMANDAS SADARBĪBAS PASĀKUMS

Šis nav klasisks “team time” pasākums ar bezrūpīgu izvizināšanos ar jahtu. Šis ir intensīvs komandas sadarbības un burāšanas treniņš, kurā katram dalībniekam ir sava loma un uzdevums burāšanas procesa nodrošināšanā, kas tiek papildināts ar komunikācijas un sadarbības uzdevumiem un teoriju. Treniņš ir balstīts pieredzes izglītības pieejā, ar kuras palīdzību ir iespēja praktiskā veidā apzināt, izvērtēt un uzlabot individuālās un komandas sadarbības prasmes. Piemērots ikvienam (it īpaši “kontrolfrīkiem”), lai trenētu savas pielāgošanās spējas – mēs nevaram kontrolēt vēju, bet varam pieregulēt buras, lai nonāktu galamērķī.

BŪTISKĀKIE IEGUVUMI:

Treniņa programma var būt noderīga gan individuāliem vadītājiem, gan konkrētam kolektīvam.

Šī programma ir iespēja: 

 • izkāpt ārpus komforta zonas un doties piedzīvojumā neierastā vidē – jūrā;
 • pārbaudīt individuālās un komandas sadarbības prasmes, to iespējas un limitus;
 • izmantojot neierastus un izaicinošus apstākļus, attīstīt savas kā līdera prasmes;
 • apzināt savu mācīties mācīties kompetenci – spēju apgūt jaunas lietas un spēju pielāgoties; 
 • apzināt individuālos un komandas uzvedības paternus neierastās situācijās un tos pilnveidot;
 • apzināt, izvērtēt un pilnveidot kolektīva iekšējo organizācijas kultūru (kolektīviem);
 • savienot tehniskās prasmes ar sociālajām, darbojoties komandā uz jahtas;
 • esot kopā neierastos apstākļos atklāt ko jaunu par sevi un kolēģiem (kolektīviem);
 • praktizēt pieredzes izglītības pieeju (darīt – reflektēt par paveikto – saprast, kā to var pārnest uz ikdienas darbu un ieviest uzlabojumus),
 • apgūt praksē burāšanas pamatus un, iespējams, iegūt jaunu hobiju

PROGRAMMA (var tikt pielāgota konkrētas grupas vajadzībām):

2 dienas

Laiks1.diena2.diena
8.00Pārtikas izaicinājums komandāBROKASTIS uz jahtas
9.00Ierašanās uz jahtas, brokastisKomandas uzdevums krastā vai

Teorētiskais ietvars par līderību

10.00Ievads un treniņa mērķi
11.00Drošības instrukcija un apmācība burāšanas pamatos. Mācīšanās mācītiesBurāšana Engure – Rīga (5-6h)

Burāšanas pienākumi maiņās

12.00
13.00PUSDIENAS uz jahtasPUSDIENAS uz jahtas jūrā
14.00Burāšana Rīga – Engure (5-6h)

Burāšanas pienākumi

Komandas komunikācijas uzdevumi

Mācīšanās mācīties. Komandas darbs

Līderības prasmju prakse un izvērtēšana

Burāšana Engure – Rīga (5-6h)

Līderības prasmju izvērtēšana

Komunikācijas prasmes

15.00
16.00
17.00Atgriezeniskā saite, vienošanās
18.00VAKARIŅAS
19.00Došanās mājup
20.00Izvērtēšana un atgriezeniskā saite
21.00VAKARIŅAS
22.00Pirts vakars un/vai Talantu šovs komandai Engurē
23.00

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA:

Norises vieta: mācību buru jahta maršrutā Rīga – Engure – Rīga 

Investīcijas: 4200 EUR + PVN grupai līdz 9 dalībiekiem (cenā iekļauta jahtas noma + kapteinis un 2 treneri/palīgi + degviela un tehniskie izdevumi). Papildu izmaksas: pirts un ostas izmaksas, kā arī pārtika.

Uzdāvini savai komandai iespēju atjaunot enerģiju, atgūt spēku un kopības sajūtu!

Komandas pasākumi
Untitled
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ja vēlies savai komandai individuāli izstrādātu risinājumu, mūsu ideju pārdevēji palīdzēs to radīt, raksti santa@traininglab.lv un mēs ar Tevi sazināsimies.